Wiadomości - Aktualności

Uwaga konkurs! - "Kartka wielkanocna z życzeniami"

Dodał: mratusznik Data: 2019-02-06 14:01:07 (czytane: 769)

Zaprojektuj wspólnie z bliskimi świąteczną kartkę z życzeniami. Termin nadsyłania prac 15 marca!

 91_Kartka.jpg

Europejskie Centrum Bajki ogłasza konkurs dla rodzin na „Kartkę wielkanocną z życzeniami”. Ekipę uczestników zgłasza dziecko, a całość prac wykonuje rodzina, najlepiej składająca się z 3-5 osób. Praca zwycięskiego zespołu zostanie wydana drukiem i rozesłania przed świętami do naszych partnerów i patronów. Liczą się: pomysłowość, oryginalność, estetyczne wykonanie, koncept. Obrazek (maksymalnie A4, płaski, nadający się do zeskanowania)  i piękne, autorskie życzenia (nie więcej niż 800 znaków) trzeba nadesłać w terminie do 15.03.2019 r. na adres Europejskiego Centrum Bajki.

Każda rodzina przesyła jedną pracę, podpisaną na odwrocie (imię, nazwisko, wiek, adres  i numer telefonu) i kartę zgłoszeniową.

Zdobywca I miejsca otrzyma w nagrodę zestaw gier rodzinnych i książek oraz 10 wydrukowanych kartek. Wyróżnione zespoły - grę rodzinną.   

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 27 marca 2019 r. na stronie internetowej organizatora www.centrumbajki.pl w zakładce „Aktualności”. Tam także można znaleźć regulamin i bieżące informacje.

Wręczenie nagród nastąpi 2 kwietnia 2019 r. podczas „Dnia Książki” w Europejskim Centrum Bajki.

Kontakt w sprawie konkursu: ECB im. Koziołka Matołka w Pacanowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 1,  28-133 Pacanów tel. 041 376 50 88, e-mail: wydarzenia@pacanow.eu

Życzymy miłej, twórczej zabawy!

/Centrum Bajki/

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...