Wiadomości - Aktualności

NOWE PRZEDSZKOLE... TUŻ, TUŻ!

Dodał: mratusznik Data: 2019-02-22 07:23:47 (czytane: 1157)

Budynek nowego przedszkola w Pacanowie na Radziwiłłówce wygląda pięknie i okazale.

Wewnątrz wciąż trwają prace wykonawcze. Z  każdym dniem zmienia się wygląd sal dydaktycznych, wszystkich pomieszczeń i całego wnętrza. Zabudowane już podwieszane sufity całkiem zmieniły wygląd , dodały dekoracji i estetyki. Dzięki nim sale, korytarze  stały się atrakcyjne i nowoczesne. W połączeniu z kolorowymi ścianami prezentują się wspaniale. We wszystkich pomieszczeniach kuchennych i socjalnych położone są już płytki a w łazienkach dla dzieci częściowo zamontowane urządzenia sanitarne. Rozpoczęto też prace związane z położeniem wykładzin podłogowych. W sali „Biedronek” wykładzina w kolorze kremowym z czerwonym pasem dookoła komponuje się znakomicie ze ścianami w kolorze waniliowym  i czerwonymi ściankami stanowiącymi logo grupy. Kolejne wykładziny w różnych kolorach odpowiednio dobranych i dopasowanych do barw ścian czekają przygotowane w rolkach do montażu. Z  wykładzin tych  można też komponować wzory, co widać w małym przejściu z sali do łazienki. Połączenie kilku kółek w jasnych barwach na czerwonym tle stworzyło ciekawy „dywanik”. Trwają końcowe prace montowania ogromnego okapu w kuchni. Na zewnątrz  plac zabaw z zamontowanymi już wszystkimi urządzeniami naprawdę rewelacyjny!  Bujaki na sprężynach ,tablica do rysowania, domek, piaskownica, literowy labirynt, fakturowe stopy do ćwiczeń równowagi, zjeżdżalnie , karuzela, ścianki wspinaczkowe to nowoczesne  urządzenia i akcesoria pozwalające zdobywać przez dzieci  nowe sprawności  i trenować nabyte umiejętności.  Brak tylko trawy, która na pewno niedługo się zazieleni. Utwardzany jest teren w pobliżu  wjazdu na teren przedszkola na którym położona będzie kostka.

Ogromny obiekt przedszkola-  nowoczesne sale dydaktyczne,  duża szatnia, kuchnia z całym zapleczem: zmywalnią, obieralnią, magazynami, pomieszczeniami  socjalnymi, administracyjnymi, porządkowymi,  wielka sala rekreacyjna, zagospodarowanie  terenu wokoło, chodniki, plac zabaw-to  robi duże wrażenie. Niewiele dzieli nas już od wejścia do tego nowoczesnego obiektu.

Wszystkie dzieci lubią dostawać prezenty a w tym roku dostaną z okazji Dnia Dziecka- wyjątkowy -nowe, piękne, nowoczesne przedszkole, bo tak naprawdę …wszystko zaczyna się od PRZEDSZKOLA!

Budowa będzie kosztować około 6 milionów złotych. 2,5 miliona udało się gminie pozyskać z funduszy unijnych.

89_Przedszkole01.jpg

89_Przedszkole02.jpg

89_Przedszkole03.jpg

89_Przedszkole04.jpg

89_Przedszkole05.jpg

89_Przedszkole06.jpg

89_Przedszkole07.jpg

89_Przedszkole09.jpg

89_Przedszkole10.jpg

89_Przedszkole11.jpg

89_Przedszkole12.jpg

89_Przedszkole13.jpg

89_Przedszkole14.jpg

89_Przedszkole15.jpg

89_Przedszkole16.jpg

89_Przedszkole17.jpg

/Barbara Żurek/

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...