Wiadomości - Aktualności

Konkurs na opracowanie koncepcji budowy parkingu publicznego wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą na działce gminnej nr 1625 w Pacanowie

Dodał: mratusznik Data: 2018-11-29 08:11:05 (czytane: 1629)

Wójt Gminy Pacanów zaprasza do udziału w konkursie architektoniczno - urbanistycznym na opracowanie koncepcji budowy parkingu publicznego wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą na działce gminnej nr 1625 w Pacanowie.

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji budowy parkingu publicznego wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą na działce gminnej nr 1625 w Pacanowie.

Celem konkursu jest wyłonienie innowacyjnej, najlepszej pod względem architektonicznym, urbanistycznym oraz funkcjonalnym koncepcji zagospodarowania terenu po starym przedszkolu w Pacanowie z przeznaczeniem  pod parking jednopoziomowy, która pozwoli na  rozwiązanie problemów parkingowych i komunikacyjnych w ścisłym centrum miejscowości Pacanów w tym  w szczególności w rejonie funkcjonowania ECB ( z uwagi na wzrastający dynamiczne ruch turystyczny),  równocześnie zapewni funkcjonalne powiązanie z otaczającą infrastrukturą i obiektami.

Konkurs kierowany jest do osób fizycznych, osób  prawnych oraz jednostek  organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnych bądź podmiotów występujących  wspólnie , Zespołów Autorskich , które posiadają lub  dysponują osobami które będą uczestniczyć w opracowaniu pracy konkursowej posiadającymi uprawnienia budowlane do projektowania w specjalnościach: architektonicznej oraz inżynieryjnej drogowej.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu i do złożenia pracy konkursowej.

Dla zwycięzców  Konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody pieniężne.

Więcej szczegółów w Regulaminie Konkursu.

Uzgodnienia

Mapa

Pytania i odpowiedzi

Organizator konkursu - Gmina Pacanów, informuje iż konkurs dotyczący „Opracowania koncepcji budowy parkingu publicznego wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą na działce gminnej nr 1625 w Pacanowie” został unieważniony. Przyczyną unieważnienia jest fakt, że do dnia wyznaczonego jako termin składania prac konkursowych ( tj. 14.12.2018r. do godz. 15.00) do organizatora nie wpłynęły żadne prace konkursowe.


/Serwis Informacyjny UG/

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.235.75.174

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

W miejscowości Komorów znalezione zostały dwa psy - suki

Osoby zainteresowane przygarnięciem psów prosimy o kontakt z Urzędem Gminy w Pacanowie tel. 41 376 54 03 wew. 18...