Wiadomości - Aktualności

Finał powiatowy w drużynowym tenisie stołowym

Dodał: mratusznik Data: 2017-01-23 07:28:52 (czytane: 2618)

W dniu 20 stycznia 2017 roku w Hali Sportowej przy Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Busku Zdroju odbył się Finał Powiatowy w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów.

Bardzo duży sukces odnieśli w tym turnieju uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 2 z Rataj Słupskich. Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w składzie Kinga Bąk i Karolina Łabuz wywalczyła I miejsce. W kategorii gimnazjów I miejsce zdobyły dziewczyny z Gimnazjum Nr 2 w Ratajach Słupskich w składzie Agnieszka Matuszewska i Aleksandra Babiarz. Drużyna chłopców z gimnazjum w składzie Mateusz Kareta i Damian Liczner zajęła II miejsce przegrywając dopiero w finale po bardzo zaciętym i emocjonującym meczu z gimnazjalistami z Wiślicy.

Wymienione trzy drużyny uzyskały tym samym awans i będą reprezentowały Powiat Busko Zdrój w Półfinałach Wojewódzkich organizowanych przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Kielcach.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!