Wiadomości - Aktualności

Europejskie Centrum Bajki wśród najlepszych atrakcji w Polsce![RANKING]

Dodał: mratusznik Data: 2018-01-08 06:52:11 (czytane: 992)

Najpopularniejszy portal o rodzinnych podróżach – Dzieckowpodrozy.pl – właśnie opublikował listę TOP 50 rodzinnych atrakcji w Polsce. Na liście znajdziemy turystyczne hity oraz zupełne nowości.

Wśród nominowanych nie zabrakło Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie, jednak o ostatecznym wyniku Rankingu zdecydują internauci, którzy przy okazji mogą wygrać atrakcyjne nagrody.

W 2017 r. portal Dzieckowpodrozy.pl odwiedziło ponad 2,5 miliona rodziców, którzy poszukiwali inspiracji na rodzinne weekendy czy wakacje. Atrakcje, które cieszyły się największym zainteresowaniem, zostały nominowane do Rankingu najlepszych atrakcji dla dzieci w Polsce. Jednak wyniki Rankingu zależą wyłącznie od internautów. Właśnie wystartowało głosowanie online. Na osoby, które włączą się do zabawy, oprócz wielkich emocji, czekają również atrakcyjne nagrody, m.in. olbrzymie zestawy klocków LEGO®. 10 atrakcji z największą ilością Waszych głosów otrzyma specjalne Certyfikaty, a laureat może liczyć na bezpłatną kampanię promocyjną.

Głosujemy do 21 stycznia na stronie rankingu Dzieckowpodrozy.pl. Zapraszamy do zabawy i dziękujemy za każdy głos oddany na Europejskie Centrum Bajki.

0045_Ranking1.jpg 

/Centrum Bajki/

 

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.167.15.6

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

1% na Stowarzyszenie G.L.K.S. Zorza - Tempo Pacanów

...