Wiadomości - Aktualności

Bitwa o wozy

Dodał: administrator Data: 2020-06-25 09:07:16 (czytane: 710)

Szanowni Państwo, Walczmy o jak największą frekwencje wyborczą!

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zachęca do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach prezydenckich. W każdym województwie gmina do 20 tyś. mieszkańców z największą frekwencją w pierwszej turze wyborów otrzyma wóz strażacki.    16 takich pojazdów – po jednym w każdym województwie – sfinansuje w całości MSWiA.  Właśnie dla tych mniejszych gmin MSWiA przygotowało akcję profrekwencyjną – ta gmina do 20 tyś. mieszkańców, której frekwencja wyborcza będzie najwyższa w województwie, otrzyma od komendanta głównego PSP środki na sfinansowanie w całości jednego z 16 średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych. Wartość jednego samochodu to prawie 800 tyś. zł.

Burmistrz Miasta i Gminy Pacanów wraz z Radą Miejską w Pacanowie apeluje do wszystkich mieszkańców gm. Pacanów – ZAWALCZMY DLA DRUHÓW Z TERENU NASZEJ GMINY! 

To dzięki strażakom nasza społeczność może żyć i rozwijać się w poczuciu bezpieczeństwa, , gdyż w chwili zagrożenia życia i mienia, to zawsze jako pierwsi meldują się druhowie z jednostek OSP. Strażacy Ochotnicy są wzorem bezinteresownego służenia wspólnemu dobru, ratują nasze mienie i zdrowie. Stoją na straży naszych domostw, chronili i chronią dorobek wielu pokoleń naszej małej Ojczyzny, a ten  nowy samochód, który mogliby otrzymać  jeszcze w większym stopniu przyczyni się do zapewnienia naszego bezpieczeństwa, a strażakom do bardziej profesjonalnego prowadzenia akcji ratowniczo gaśniczych.

A wiec w zamian za ich bezinteresowną pomoc – WEŹMY UDZIAŁ W WYBORACH  PREZYDENCKICH w najbliższą niedzielę tj. 28 czerwca 2020 roku i oddajmy głos bezpośrednio lub korespondencyjnie.

77_Bitwa.jpg 

Komentarze (2)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.215.185.97

Korupcja (2020-06-25 18:44:47 - IP: ***0.127.56)

Korupcja wyborcza jak za komuny

Janusz Hałas (2020-06-25 16:45:15 - IP: ***.146.224.57)

Burmistrzu Dowozić wyborców do lokali. I będzie 100% :)))))

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Głosujemy bezpiecznie

Obowiązki w lokalu wyborczym...