Maciej Gręda laureatem V Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego

Dodał: mratusznik Data: 2018-05-07 10:00:10 (czytane: 2214)

Maciej Gręda, uczeń klasy VII "a", został laureatem V Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego.

Po zsumowaniu punktów w III etapie konkursu z części pisemnej i ustnej Maciek ostatecznie uplasował się na świetnej, drugiej pozycji, tracąc zaledwie 0.5 punktu do innego uczestnika. Serdecznie gratulujemy Maćkowi zdobycia tytułu laureata, życząc mu dalszych sukcesów w edukacji. Do konkursu uczeń był przygotowywany przez nauczycielkę języka angielskiego, Sylwię Woźniczkę.

Z naszym laureatem spotkał się Wiesław Skop wójt gminy Pacanów zapraszając go wraz z rodzicami, dziadkami i dyrekcją szkoły do Urzędu Gminy na krótką uroczystość podkreślająca wagę sukcesu, który poza osobistym splendorem, jaki spłynął na tego ucznia wpisał się jako bardzo mocny atut związany z wizerunkiem gminy w regionie.

„Pragnę również ze swojej strony pogratulować i przekazać wyróżnienie stosowne do zakresu tematycznego konkursu, życząc kolejnych tak spektakularnych dla Ciebie Maćku, szkoły, dla naszego gminnego środowiska osiągnięć” – powiedział gospodarz gminy wręczając nagrodę

0088_Laureat1.jpg

0088_Laureat2.jpg