Wiadomości - Aktualności

Burmistrz apeluje i prosi o rejestrowanie numerów telefonów w SMS-ym Systemie Powiadamiania Mieszkańców Gminy Pacanów

Dodał: kw Data: 2021-06-22 10:40:34 (czytane: 487)

Zapisanie się do systemu daje możliwość bezpłatnego otrzymywania powiadomień o zagrożeniach i ważnych informacjach dotyczących gminy.

System powiadamiania SMS zawiera komunikaty dotyczące: zagrożeń meteorologicznych, awarii mediów komunalnych, a także innych istotnych spraw dla mieszkańców Gminy Pacanów.

Aby zapisać się należy wejść na stronę internetową www.pacanow.urzadsms.pl i podać swój numer telefonu, a także wybrać interesującą nas miejscowość, z której będziemy chcieli otrzymywać powiadomienia.

Numer telefonu zostanie dodany do systemu po prawidłowym wprowadzeniu na stronę kodu weryfikacyjnego, który otrzymacie Państwo na podany numer telefonu!

Podstawą sprawnego funkcjonowania systemu jest zarejestrowanie się w nim jak największej liczby mieszkańców.

Wszystkie informacje rozsyłane do użytkowników systemu są darmowe.

,,...bieg wydarzeń zmusza nas wszystkich do szybszego komunikowania.Ogromnie proszę , by  rejestrować swoje numery telefonów w systemie smsowym obsługiwanym przez tut. Urząd Miasta i Gminy. Dzięki temu informacje w sprawach ważnych dotrą do Państwa w ciągu kilku sekund od uruchomienia systemu" - powiedział Burmistrz W.Skop.


Serwis Informacyjny UMiG

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań

04/01/2021

więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Spis Powszechny 2021. Rachmistrz dzwoni z numeru (22) 828 88 88 lub (22) 279 99 99

W związku z trwającym Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021, w maju rozpoczęli pracę rachmistrzowie telefoniczni,...