Wiadomości - Aktualności

Zwrot podatku akcyzowego II półrocze 2020 r.

Dodał: administrator Data: 2020-08-26 10:11:11 (czytane: 1369)

W dniach od 3 do 31 sierpnia 2020 roku w Urzędzie Miasta i Gminy Pacanów przyjmowane będą wnioski rolników o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego za II półrocze 2020 roku.

Jednakże uwzględniając trwającą sytuację zagrożenia koronawirusem, i chcąc uniknąć nadmiernego skupienia  się w wąskim korytarzu Urzędu prosimy producentów rolnych ubiegających się o zwrot podatku akcyzowego o przybycie z kompletnie wypełnionym wnioskiem. Zdecydowanie usprawni to przyjęcie wniosku i znacznie skróci czas oczekiwania w kolejce w maseczkach i z zachowaniem 1,5 metra odległości.

Do wniosku należy dołączyć faktury zakupu oleju napędowego za okres od 01 lutego do 31 lipca 2020 roku, oraz zaświadczenie z ARiMR o ilości posiadanego bydła na dzień 31.12.2019 r.

W przypadku producentów rolnych rozliczających się z podatku VAT proszę o dostarczenie oryginałów i kopii faktur zakupu oleju napędowego.

Wniosek z zwrot podatku można pobrać poniżej:

>>Wzór wniosku o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej do pobrania ze strony Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

>>Oświadczenie do pobrania

/Serwis Informacyjny UMiG/

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Szukamy właściciela psa lub osobę chcącą adoptować psa

Pies obecnie jest w m. Rataje Słupskie. Kontakt: Urząd Miasta i Gminy Pacanów, tel. 413765403...