Wiadomości - Aktualności

Zarządzenie Nr 90/19 Burmistrza Miasta i Gminy Pacanów z dnia 22 sierpnia 2019 r.

Dodał: mratusznik Data: 2019-08-23 11:53:18 (czytane: 353)

w sprawie wskazania miejsc na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń i plakatów komitetów wyborczych w wyborach zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Zarządzenie Nr 90/19

Burmistrza Miasta i Gminy Pacanów

z dnia 22 sierpnia 2019 r.

w sprawie wskazania miejsc na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń i plakatów komitetów wyborczych w wyborach zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Na podstawie art. 114 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019r poz. 684), w związku z Postanowieniem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej z dnia 9 sierpnia 2019r w sprawie zarządzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej  (Dz.U. z 2019r poz. 1506), art. 30 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca1990r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2019r poz. 506) zarządzam co następuje:

§ 1.

Zapewnia się na terenie Miasta i Gminy Pacanów miejsca przeznaczone na bezpłatne umieszczanie urzędowych  obwieszczeń i plakatów komitetów wyborczych na okres trwającej kampanii wyborczej poprzedzającej wybory do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzone na dzień 13 października 2019 r., które stanowią sołeckie tablice informacyjne ustawione w poszczególnych miejscowościach na terenie Miasta i Gminy Pacanów, tj:

Biechów – przy przystanku (obok sklepu), Biskupice – centrum wsi, Chrzanów – przy świetlicy wiejskiej, Grabowica-przy remizie OSP, Komorów – obok przystanku, Karsy Dolne, Karsy Duże, Karsy Małe -  przy sklepie w Karsach Małych, Kępa Lubawska – przy remizie OSP, Kółko Żabieckie – przy przystanku, Książnice – przy sklepie, Niegosławice – przy sołtysie, Oblekoń – przy sołtysie, Pacanów – dwie tablice w Rynku, Podwale – centrum wsi, Rataje Karskie – przy sołtysie, Rataje Słupskie – przy szkole podstawowej,  Słupia – przy przystanku, Trzebica – przy świetlicy środowiskowej, Wola Biechowska – centrum wsi przy skrzyżowaniu, Wójcza – przy sklepie, Wójeczka – przy sołtysie, Zborówek – przy remizie OSP, Zborówek Nowy – przy sołtysie, Zołcza - Ugory – przy przystanku, Żabiec – przy byłym sklepie, Kwasów – przy sklepie, Sroczków –przy skrzyżowaniu w centrum wsi.

§ 2.

Plakaty należy umieszczać w taki sposób, aby można je było usunąć bez powodowania szkód.

§ 3.

Plakaty oraz urządzenia ogłoszeniowe nieusunięte w terminie 30 dni po dniu wyborów zostaną usunięte na koszt obowiązanych.

§ 4.

Zarządzenie podlega podaniu do publicznej wiadomości poprzez umieszczenie na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta i Gminy Pacanów, a także poprzez zamieszczenie jego treści w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta i Gminy Pacanów i stronie internetowej www.pacanow.pl.

§ 5.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 

Burmistrz Miasta i Gminy

mgr Wiesław Skop

 

Zobacz także

Wielkie Otwarcie Pierwszych Elektrowni Fotowoltaicznych firmy SUNLY!

Dodane: 2020-01-17 07:59 - Komentarze  (4)  czytane (436)

TAGI:


Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.204.200.74

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zwrot podatku akcyzowego II półrocze 2019r.

W dniach od 1 sierpnia 2019 r. do 2 września 2019 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Pacanów pok. nr 9 będą przyjmowane wnioski o zwrot...