Wiadomości - Aktualności

Zaproszenie na XIII Jarmark Agroturystyczny w Parku Etnograficznym w Tokarnii

Dodał: mratusznik Data: 2018-03-29 07:47:23 (czytane: 1381)

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego wraz z Muzeum Wsi Kieleckiej organizuje 3 czerwca 2018r. „XIII Świętokrzyski Jarmark Agroturystyczny” w Parku Etnograficznym w Tokarni.

W bogatym programie imprezy znajdzie się Giełda Agroturystyczna „Swojskie Klimaty – Świętokrzyskie Smaki”, występy zespołów folklorystycznych, folkowych, pokazy i kiermasze. Wydarzenie odbywać się będzie w ramach obchodów Jubileuszu 20.lecia Województwa Świętokrzyskiego.

Z okazji Dnia Dziecka organizatorzy przygotują również mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Będzie można wziąć udział w rodzinnych grach i zabawach, samodzielnie wykonać lalkę matankę czy skorzystać z oferty Osady Średniowiecznej z Huty Szklanej. Ponadto w trakcie Jarmarku Agroturystycznego świętować będziemy 20-lecie powstania Województwa Świętokrzyskiego. W związku z tym organizatorzy przygotowują szereg dodatkowych atrakcji.

Na scenie głównej wystąpi Cleo znana z utworów „Zabiorę nas” czy „Łowcy gwiazd”.

Głównym punktem programu będzie tzw. giełda agroturystyczna „Swojskie Klimaty - Świętokrzyskie Smaki”. Ponadto odbędą się dwa konkursy dla wystawców: „Świętokrzyski Etno Decor” oraz kulinarny „Ziółka i zioła ze świętokrzyskiego sioła”. Zainteresowane stowarzyszenia, gospodarstwa agroturystyczne, gminy oraz atrakcje turystyczne zapraszamy do udziału w Jarmarku. W celu dokonania zgłoszenia należy zapoznać się z regulaminem Jarmarku, regulaminem konkursu kulinarnego oraz regulaminem na Świętokrzyski Etno Decor, wypełnić Kartę Zgłoszeniową i przesłać ją do 19 maja 2018r. na adres podany w regulaminie.

Wystawców komercyjnych zapraszamy do zgłaszania się bezpośrednio do Muzeum Wsi Kieleckiej w celu dokonania zgłoszenia.

Załączone pliki:

Konkurs „Ziółka i zioła ze świętokrzyskiego sioła” w ramach XIII Świętokrzyskiego Jarmarku Agroturystycznego

Konkurs „Świętokrzyski Etno Decor” w ramach XIII Świętokrzyskiego Jarmarku Agroturystycznego

Regulamin uczestnictwa

Karta zgłoszeniowa

/UMWŚ/

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.231.21.160

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...