Wiadomości - Aktualności

XVII Finał Szlachetnej Paczki za nami

Dodał: mratusznik Data: 2017-12-21 07:05:56 (czytane: 687)

W tym roku Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego aktywnie włączyła się do projektu. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego przez kilka tygodni zbierali informacje na temat zgłoszonych w naszym powiecie rodzin.

 0051_Paczka.jpg

Postanowiliśmy, jako szkoła, spełnić marzenia jednej z nich. Ich marzenia to najczęściej prozaiczne potrzeby dnia codziennego. Dzięki wsparciu kilku osób oraz nauczycieli i pracowników szkoły udało się  zakupić wskazane przez rodzinę potrzeby: pralkę, żywność, środki chemiczne, odzież i obuwie.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do naszego działania. Serdeczne podziękowania składamy p. Marii i Szczepanowi Witkom, p. Katarzynie i Piotrowi Wojtysiom, p. Annie Obarzanek, p. Stanisławowi Korbasiowi, p. Elżbiecie i Ireneuszowi Karasiom, p. Agnieszce i Rafałowi Kaczochom oraz p. Konradowi Wawrzyńcowi.

Dziękujemy również sklepikowi szkolnemu w naszej szkole za wsparcie organizacyjne akcji.

Hasło „Lubię ludzi” to motyw przewodni całej akcji. Ludzie potrzebujący są wokół nas. Bądźmy otwarci na ich potrzeby.

/SP Pacanów/

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.167.15.6

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

1% na Stowarzyszenie G.L.K.S. Zorza - Tempo Pacanów

...