Wiadomości - Aktualności

Wysoka frekwencja wyborcza - to szansa na nowy wóz bojowy OSP

Dodał: administrator Data: 2020-07-07 11:26:35 (czytane: 497)

APEL BURMISTRZA

Szanowni Druhowie jednostek OSP, Czcigodni Księża Proboszczowie parafii,  Prezesi i Członkowie Stowarzyszeń, Szanowni Państwo Radni i Sołtysi, Drodzy Mieszkańcy miasta i gminy Pacanów!

Bardzo proszę o liczny udział w drugiej turze wyborów prezydenckich. Spróbujmy ponad odmiennymi poglądami i preferencjami wyborczymi wspólnie pobić wynik frekwencji pierwszej tury wyborów.

Jeśli tak się stanie, to będzie to niewątpliwy powód do obywatelskiej satysfakcji, ale również i duża szansa na jeden z 49 przyrzeczonych przez Rząd RP nowych bojowych samochodów dla Ochotniczych Straży Pożarnych.

W czasach trudnych dla samorządów i podatników pozyskanie nowego sprzętu bojowego o wartości około 800 tys. zł byłoby wprost bezcenne!

Apeluję o dowóz osób pozbawionych środków transportu i przypominanie tym którzy w pierwszej turze wyborów nie brali udziału, lub w ogóle w nich nie uczestniczą od lat.  Czyńmy to w atmosferze wolnej od agitacji wyborczej.

Wierzę w Was, w Wasze szczere intencje i liczę, że razem damy radę!

Burmistrz Miasta i Gminy
Wiesław Skop

76_Straz_1.jpg

Komentarze (3)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.234.140.184

Janusz (2020-07-13 09:02:54 - IP: ***.146.232.86)

Coś zrobić dla siebie i innych to nie , ale jak się siedzi na przystanku i plotkuje a z dołu wiatr zawiewa to do gminy żeby przystanek ocieplili. Wykosić trawę gmina, krzaki wyciąć gmina, Ale pomóc gminie to już nie bo daja zasiłki i niech się cieszą że mają komu je dawać
Wstyd Solec bez mobilizacji 69,35 %
Pacanów da radę 62,04% .Burmistrz zamiast przeznaczyć pieniądze na drogi będzie rozważał samochód dla straży czy droga żeby nią dojechać. Jeszcze lampa, i inne. Nie wstyd przegrać grając ale to było ewidentne poddanie się. Była szansa na samochód , przepadła .ozdrawiam, do następnych wyborów.

Weźmy udział ... (2020-07-09 07:08:57 - IP: ***.227.188.52)

Pacanów jest Wielki. Damy radę .

Janusz (2020-07-08 16:18:41 - IP: ***30.31.225)

Niech każdy zmobilizuje 1 osobę , która nie głosowała w 1 turze i będzie sukces. Ten wysiłek się opłaca, zabrać sąsiadkę czy sąsiada, który nie głosuje bo nie ma jak dojechać, czy zwyczajne nie chce mu się iść. Każdy zagłosuje na kogo chce a tu się liczy frekwencja a nie to na kogo się zagłosuje.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...