Wiadomości - Aktualności

Wtorki z JPK

Dodał: mratusznik Data: 2017-11-03 10:56:08 (czytane: 675)

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Busku - Zdroju informuje, że w każdy wtorek listopada 2017r., począwszy od 7.11.2017, organizowane będą szkolenia pod hasłem: „Wtorki z JPK”.

W trakcie tych szkoleń omawiane będą zagadnienia związane z nowym obowiązkiem podatkowym dotyczącym mikroprzedsiębiorców od 1.01.2018 r, a mianowicie przekazywania do administracji skarbowej w wersji elektronicznej Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) danych z ewidencji zakupów i sprzedaży VAT.

W trakcie szkolenia pracownicy Urzędu Skarbowego w Busku - Zdroju przybliżą powyższą tematykę.
Szkolenie będzie miało charakter prezentacji, wykładu, z możliwością zadawania pytań, na które będziemy starali się odpowiedzieć.

Szkolenia będą nieodpłatne. Pierwsze z nich odbędzie się 7.11.2017 r o godz. 10.00 w sali szkoleniowej na II piętrze budynku Urzędu Skarbowego w Busku – Zdroju, ul. Parkowa 17.

Do uczestnictwa zapraszamy w szczególności mikroprzedsiębiorców – podatników podatku od towarów i usług.

0055_US.jpg


US w Busku - Zdroju

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 52.91.185.49

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

1% na Stowarzyszenie G.L.K.S. Zorza - Tempo Pacanów

...