Wiadomości - Aktualności

Warsztaty cardmaking - kartka dla Jarka

Dodał: administrator Data: 2020-09-30 07:08:22 (czytane: 329)

Koło Gospodyń Wiejskich w Grabowicy serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach tworzenia i zdobienia kartek okolicznościowych.

Warsztaty odbędą się 3 października 2020r. w godz. 15:00-18:00 w siedzibie KGW w Grabowicy – Remiza OSP Grabowica,  z zachowaniem wszelkich środków ostrożności związanych z COVID.

Cardmaking wywodzi się od scrapbookingu. Nazwa scrapbooking powstała z połączenia słów „scrap” (resztka, kawałek, drobiazg, skrawek) i „book” (książka). Scrapbooking to zatem nic innego jak tworzenie i dekorowanie albumów z pamiątkami rodzinnymi. Metoda ta ma ponad dwustuletnią tradycję.

Organizowane przez KGW w Grabowicy warsztaty przygotowują do samodzielnego tworzenia niepowtarzalnych prac z wykorzystaniem różnych metod i elementów, do których można zaliczyć: drobne suszone kwiaty lub kwiaty samodzielnie robione z papieru, plastikowe guziki, koraliki, stare bilety, wycinki z gazet, doklejone notatki, a także wiele, wiele innych. Wszystko to pod okiem naszej lokalnej pasjonatki rękodziełem Joanny Wadowiec.

Warsztaty skierowane są do wszystkich mieszkańców Gminy Pacanów i okolic, niezależnie od wieku. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a wszystkie potrzebne materiały zapewnia organizator.

Limit osób uczestniczących w warsztatach wynosi 25 osób - zgłoszenia przyjmowane będą telefonicznie pod numerem 723-558-234 bądź poprzez wiadomość messenger na funpage KGW w Grabowicy https://www.facebook.com/KGWwGrabowicy - decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Prace wykonane na warsztatach zostaną sprzedane oraz zlicytowane, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc dla mieszkańca naszej Gminy - Jarka Berezy https://www.siepomaga.pl/jarek-bereza

Projekt współfinansowany przez Urząd Miasta i Gminy Pacanów.

65_Jarek.jpg 

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 100.24.125.162

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Powszechny Spis Rolny

09/01/2020

więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Covid nie straszny! Inwestycje i remonty w toku!

Pomimo znaczących strat w dochodach budżetowych lokalnego samorządu spowodowanych skutkami pandemii ,,Covid – 19” gmina...