Wiadomości - Aktualności

VII PIKNIK RODZINNY 'POSTAW NA RODZINĘ'

Dodał: mratusznik Data: 2018-07-03 13:01:09 (czytane: 968)

Oj działo się w Wójczy, oj działo ! - świetna zabawa dla całej rodziny

Niezwykły dzień, pełen radości , uśmiechów i niespodzianek. Kolejny PIKNIK RODZINNY POSTAW NA RODZNINĘ przeszedł do historii a z nim cała masa niesamowitych wspomnień.

Ostatnia niedziela przed zakończeniem roku szkolnego  jest w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Wójczy tradycyjnie okazją do świętowania, bo  właśnie wtedy odbywa się cykliczna impreza znana wszystkim jako PIKNIK RODZINNY.  Do Szkoły Podstawowej w Wójczy zawitały całe rodziny. Powodem całego zdarzenia był festyn rodzinny, którego organizatorami była  Rada Pedagogiczna ZPPO w Wójczy oraz Stowarzyszenie „ Z NAMI LEPIEJ.

Okazją do spotkania się całej społeczności szkolnej, ale również społeczności lokalnej był Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Taty. Organizatorzy postanowili połączyć te trzy ważne dni w jeden i spędzić go wspólnie z całymi rodzinami.

O  godz. 15 PIKNIK RODZINNY oficjalnie rozpoczęli Dyrektor ZPPO- Marzena Studziżór i Prezes Stowarzyszenia Z NAMI LEPIEJ- Pani Małgorzata Mierzwa.

Powitały bardzo serdecznie wszystkich zgromadzonych i w imieniu swoim oraz uczniów zaprosiły na występy dzieci.

Na scenie rozpoczął się prawdziwy „talent show”.  Zgromadzona przed sceną liczna widownia mogła podziwiać występy wokalne, taneczne i teatralne. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zarówno ci najmłodsi jak i ci najstarsi dedykowali piosenki, wiersze, pokazy taneczne oraz krótkie inscenizacje swoim ukochanym Rodzicom.  Uczniowie zaprezentowali program  ściśle związany z obchodami Dnia Ojca i Matki,  ponieważ piknik , co wynika z samej nazwy, poświęcony był kultywowaniu wartości, której nic nie zastąpi , a jest nią rodzina. Ona bowiem kształtuje charaktery i postawy młodych ludzi, którzy się w niej wychowują, zaszczepiając w nich pozytywna moc dobra.

Brawo uczniowie! Naprawdę było na co popatrzeć.

Pogoda tego dnia była idealna, frekwencja dopisała, dzięki temu uczestnicy mogli miło spędzić czas korzystając z przygotowanych atrakcji. Od początku zabawy dzieci miały możliwość korzystania z wielu darmowych atrakcji. Tych standardowych , ale także z bardziej niecodziennych – na przykład malowania twarzy , do których  ustawiła się długa kolejka. Na dzieciaki czekały dmuchańce, trampolina a wszystko to w prezencie z okazji Dnia Dziecka. Konkursy z nagrodami dopełniały całości piknikowania, bo przecież każdy lubi niespodzianki. Nagród było całe mnóstwo i co najważniejsze, każdy coś wygrał. Oczywiście zadbano też o odpowiedni posiłek. Amatorzy grilla mieli możliwość zjedzenia pieczonej kiełbaski, kaszanki. Piknikowe menu uświetniła domowa ”wójczańska zupa”.  Powodzeniem cieszył się bufet, w którym oprócz ciasta, gofrów, frytek zaserwowano pyszne owoce . Niespodzianką był występ  Kapeli  GÓRALSKA HORA, która  zaprezentowała się wszystkim uczestnikom na boisku szkolnym. Do tańca przygrywał zespól muzyczny METRUM.

Festyn rodzinny po raz kolejny okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzięki współpracy  i zaangażowaniu wielu ludzi udało się go zorganizować z rozmachem i wieloma atrakcjami.

Organizatorom należy zdecydowanie pogratulować tak udanego przedsięwzięcia!

PIKNIK RODZINNY, sympatyczny dzień spędzony w miłej, rodzinnej atmosferze to już nasza szkolna tradycja. Niech żałują ci, którzy nie przyszli. Ominęła ich super zabawa.

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim przyjaciołom i sponsorom naszego PIKNIKU, bo to właśnie Wasze wsparcie pomogło nam, po raz kolejny, wywołać uśmiechy na wielu dziecięcych twarzach.    

Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim i każdemu z osobna za pomoc i wspaniałą zabawę. Mam nadzieję, że o nikim nie zapomnieliśmy – jeśli jednak tak się stało, prosimy o wybaczenie i dziękujemy!!  Wierzymy, że tak wspaniała współpraca nadal będzie układała się pomyślnie, przynosząc na przyszłość wiele dobrego. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu mogliśmy sprawić przyjemność dzieciom i choć w pewnym stopniu przyczynić się do integracji naszej lokalnej społeczności. Swoją radość dzielę ze wszystkimi, którzy tak licznie przybyli na nasz VII Rodzinny Piknik w Wójczy.

Dziękujemy!!!!!!!!!.
…………………………………………………………………………………………
 „Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa…..
                            wtedy proste – DZIĘKUJEMY – zawiera wszystko co chcemy wyrazić”

Kolejny Piknik Rodzinny dopiero za rok, ale już mamy wieści, że są chętni do pomocy w przygotowaniach. To sekret naszego sukcesu, zawsze łączymy pracę z myśleniem, a to owocuje wspólną, świetną zabawą. Tymczasem, zanim przebrzmią ostatnie dni czerwca, jeszcze przed nami pracowite dni, ale warto pamiętać: „Ludzie nie przestają się bawić dlatego, że się starzeją; oni starzeją się dlatego, że przestają się bawić”.

Aby poczuć atmosferę naszej wspólnej zabawy, obejrzyjcie proszę zdjęcia.

 0079_Wojcza01.jpg

0079_Wojcza02.jpg 

0079_Wojcza03.jpg 

0079_Wojcza04.jpg 

0079_Wojcza05.jpg

0079_Wojcza06.jpg

0079_Wojcza07.jpg

0079_Wojcza08.jpg

0079_Wojcza09.jpg

0079_Wojcza10.jpg

0079_Wojcza11.jpg

0079_Wojcza12.jpg

0079_Wojcza13.jpg

0079_Wojcza14.jpg

0079_Wojcza15.jpg

0079_Wojcza16.jpg

0079_Wojcza17.jpg

0079_Wojcza18.jpg

0079_Wojcza19.jpg

0079_Wojcza20.jpg

0079_Wojcza21.jpg

0079_Wojcza22.jpg

0079_Wojcza23.jpg

0079_Wojcza24.jpg

M. Mierzwa i M. Studziżór

Zdjęcia: Robert Gwóźdź

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.90.86.231

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Piknik Ekologiczny 'Poznaj Tajemnice Pszczół'

Stowarzyszenie „Silni Razem w Zborówku” w minioną niedzielę zorganizowało i zaprosiło do wspólnego spotkania na Pikniku...