Wiadomości - Aktualności

Turniej tenisa stołowego o Puchar Starosty Buskiego

Dodał: mratusznik Data: 2017-03-15 07:17:40 (czytane: 2035)

W dniu 12 marca 2017 roku w hali sportowej w Busku Zdroju odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Buskiego.

Rywalizacja odbywała się w kilku kategoriach wiekowych. W kategorii gimnazjów i szkół podstawowych z dużym powodzeniem zaprezentowali się uczniowie Gimnazjum Nr 2 i Szkoły Podstawowej z Rataj Słupskich.

Wśród gimnazjalistów w kategorii dziewcząt cztery pierwsze miejsca zajęły dziewczęta Gimnazjum Nr 2. I tak: I miejsce wywalczyła Aleksandra Babiarz, II miejsce zdobyła Agnieszka Matuszewska, III miejsce zajęła Wioleta Klimczak, a IV miejsce uzyskała Strzelecka Izabela. Wśród chłopców III miejsce wywalczył Damian Liczner, a tuż za podium na IV miejscu uplasował się Mateusz Kareta.  Wśród uczniów szkół podstawowych w kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Karolina Łabuz, II miejsce Oliwia Kapałka, a III miejsce wywalczyła Kinga Bąk.

Godny podkreślenia jest także fakt, że w kategorii szkół średnich I miejsce zdobył były uczeń Gimnazjum w Ratajach Daniel Wichór.

Gratulujemy postawy i życzymy dalszych sukcesów  !!!