Wiadomości - Aktualności

Sukcesy uczennic ze Szkoły Podstawowej z Rataj Słupskich

Dodał: administrator Data: 2020-11-25 09:50:19 (czytane: 464)

Mimo że mamy nauczanie zdalne uczennice z ósmej klasy ze SP z Rataj Słupskich oprócz lekcji obowiązkowych wygospodarowały sobie trochę czasu, aby wykonać prace na konkursy plastyczne.

Włożyły w to dużo wysiłku, żeby prace spodobały się komisji oceniającej. Jednak warto było, bo wyniki okazały się wspaniałe. Otóż Oliwia Nalepa zajęła II miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Historyczno- Plastycznym: „Polscy piloci w Bitwie o Anglię” zorganizowanym przez IPN z siedzibą w Warszawie. Z kolei druga z dziewczynek- Magdalena Nogaś zajęła I miejsce w wojewódzkim konkursie na Plakat i Hasło Promujące Rodzinną Pieczę Zastępczą. Uczennice prace przygotowywały pod kierunkiem Elżbiety Biskup.

Ze względu na epidemię ani Oliwia nie pojedzie do Warszawy na uroczystość podsumowania konkursu i odbiór nagrody, ani też Magdalena do Kielc. Nagrody do dziewczynek dostarczone zostaną kurierem.

/SP Rataje/

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.239.236.140

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Ogłoszenie o sprzedaży, w formie przetargu ustnego nieograniczonego

autobusu AUTOSAN S.A. A 0909 L.03 12.5t stanowiącego własność Gminy Pacanów ...