Wiadomości - Aktualności

Sadzimy krzewy w Samorządowym Przedszkolu w Pacanowie

Dodał: administrator Data: 2020-07-08 12:59:42 (czytane: 878)

Rodzice od lat angażują się w różnego rodzaju inicjatywy związane z dbaniem o wygląd i estetykę przedszkola, miejsca gdzie codziennie przebywają ich dzieci pod opieką wychowawców.

W dniu 3 lipca 2020r. mimo przerwy wakacyjnej  na terenach zielonych Samorządowego Przedszkola w Pacanowie przystąpiono do posadzenia krzewów i drzew ozdobnych.  I tym razem przedstawiciele  Rady Rodziców z Przewodniczącą Sylwią B. na czele, Iloną G. i Karoliną Cz. wspólnie z dyrektorem przedszkola Zdzisławą Belon oraz nauczycielami : Grażyną G. i Agnieszką D. i Panem Adamem G.  postanowili upiększyć działkę zasadzając kolorowe berberysy , dziurawce i lawendę . Okazale prezentują się ozdobne wiśnie. Ogółem posadzono 40 berberysów, 4 wiśnie , 3 dziurawce i 14 lawend. Rada Rodziców zakupiła 20 berberysów, dwie wiśnie, włókninę i kolorowe zrąbki. Natomiast pozostałe krzewy  i dwa drzewka przekazali   Darczyńcy.

Serdecznie dziękuję Radzie Rodziców, Darczyńcom i wszystkim pracownikom Przedszkola, którzy przyczynili się do upiększenia terenów zielonych wokół Przedszkola.

 75_Drzewa1.jpg

75_Drzewa2.jpg 

Tekst: Zdzisława Belon
Zdjęcia : Agnieszka D.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań

04/01/2021

więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Wysoka frekwencja wyborcza - to szansa na nowy wóz bojowy OSP

APEL BURMISTRZA...