Wiadomości - Aktualności

Sadzimy krzewy w Samorządowym Przedszkolu w Pacanowie

Dodał: administrator Data: 2020-07-08 12:59:42 (czytane: 394)

Rodzice od lat angażują się w różnego rodzaju inicjatywy związane z dbaniem o wygląd i estetykę przedszkola, miejsca gdzie codziennie przebywają ich dzieci pod opieką wychowawców.

W dniu 3 lipca 2020r. mimo przerwy wakacyjnej  na terenach zielonych Samorządowego Przedszkola w Pacanowie przystąpiono do posadzenia krzewów i drzew ozdobnych.  I tym razem przedstawiciele  Rady Rodziców z Przewodniczącą Sylwią B. na czele, Iloną G. i Karoliną Cz. wspólnie z dyrektorem przedszkola Zdzisławą Belon oraz nauczycielami : Grażyną G. i Agnieszką D. i Panem Adamem G.  postanowili upiększyć działkę zasadzając kolorowe berberysy , dziurawce i lawendę . Okazale prezentują się ozdobne wiśnie. Ogółem posadzono 40 berberysów, 4 wiśnie , 3 dziurawce i 14 lawend. Rada Rodziców zakupiła 20 berberysów, dwie wiśnie, włókninę i kolorowe zrąbki. Natomiast pozostałe krzewy  i dwa drzewka przekazali   Darczyńcy.

Serdecznie dziękuję Radzie Rodziców, Darczyńcom i wszystkim pracownikom Przedszkola, którzy przyczynili się do upiększenia terenów zielonych wokół Przedszkola.

 75_Drzewa1.jpg

75_Drzewa2.jpg 

Tekst: Zdzisława Belon
Zdjęcia : Agnieszka D.

Komentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.234.140.184

Juzek (2020-07-13 13:18:26 - IP: ***109.33.62)

Sadzi się drzewka na wiosnę i jesienią a nie latem kiedy jest mało wody i jest gorąco i rośliny się mogą nie przyjąć.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Wysoka frekwencja wyborcza - to szansa na nowy wóz bojowy OSP

APEL BURMISTRZA...