Wiadomości - Aktualności

Renowacja źródliska na ujęciu wody w miejscowości Wójeczka, gmina Pacanów

Dodał: mratusznik Data: 2019-04-08 12:50:06 (czytane: 593)

Informujemy mieszkańców iż na zlecenie Urzędu Miasta i Gminy Pacanów, firma Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PROENCO Sp. z o.o. z Kielc, prowadzi aktualnie prace renowacyjne na ujęciu wody w miejscowości Wójeczka.

Prace te polegają na usunięciu osadów jakie zostały naniesione do ujęcia podczas jego wieloletniej eksploatacji, oraz w wyniku gwałtownej nawałnicy jaka miała miejsce w 2014r. Prace wykonywane są od początku marca br. Planowany termin zakończenia robót – koniec kwietnia 2019r.

W związku z powyższymi pracami, a tym samym koniecznością czasowego zasilania wodociągu wyłącznie wodą zgromadzoną w zbiornikach, apelujemy do mieszkańców o oszczędne i racjonalne korzystanie z wody dostarczanej przez gminną sieć wodociągową.

80_Wojeczka1.jpg

80_Wojeczka2.jpg

80_Wojeczka3.jpg

80_Wojeczka4.jpg


/Serwis Informacyjny UMiG/

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.204.36.101

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Informacja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Busku-Zdroju

w sprawie wymagań higienicznych przy zbiorze świeżych owoców i warzyw...