Wiadomości - Aktualności

Przedsiębiorczość - na jakie konkursy przeznaczyć środki finansowe z Lokalnej Grupy Działania "Królewskie Ponidzie"?

Dodał: mratusznik Data: 2019-04-12 14:39:04 (czytane: 483)

 Krolewskie_ponidzie.png

Szanowni Państwo,

Lokalna Grupa Działania "Królewskie Ponidzie" w nagrodę za skuteczne wydatkowanie środków w ramach PROW 2014-2020 otrzymała bonusa w wysokości 850 000,00 PLN na wsparcie przedsiębiorczości na obszarze powiatu buskiego. Chcąc jak najdokładniej odpowiedzieć na oczekiwania mieszkańców, kierujemy do Państwa krótką ankietę, która będzie miała duże znaczenie przy aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju.

Pamiętać należy, ze uzyskanie dotacji wiąże się z koniecznością utworzenia miejsca pracy i utrzymania go w pełnym wymiarze czasu pracy przez odpowiednio: 2 lata przy premii na rozpoczęcie działalności gospodarczej i 3 lata przy rozwijaniu działalności gospodarczej.

Ponadto, przy robotach budowlanych Wnioskodawca powinien mieć pozwolenie na budowę lub aktualne zgłoszenie zamiaru wykonania robót budowlanych.

Prosimy o odpowiedź na wszystkie pytania.

Odpowiedzi na pytania zbieramy do 19.04.2019r.

 

Wypełnij w Formularzach Google


Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.204.36.101

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Biuro Powiatowe ARiMR w Busku-Zdroju zaprasza na szkolenie dla rolników

Szkolenie odbędzie się w Remizie OSP w Pacanowie w dniu 18 kwietnia 2019 r. o godz. 10:00...