Wiadomości - Aktualności

Program Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny

Dodał: administrator Data: 2021-02-11 14:10:49 (czytane: 174)

 98_Aktywni.png

Szanowni Państwo,

       Miło nam poinformować, że od 1 września 2020 r. realizujemy Program Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny. Dzięki Programowi organizacje pozarządowe w partnerstwie np. z samorządem lokalnym, biblioteką, domem kultury czy firmą prywatną będą mogły ubiegać się o granty na projekty wspierające rozwój społeczeństwa obywatelskiego, ochronę praw człowieka i budowanie różnorodności społecznej.

    W związku z tym chcielibyśmy serdecznie Państwa zaprosić na najbliższe webinaria, które będą poświęconą obszarom tematycznym Programu. Jeśli chcą Państwo w pierwszej kolejności otrzymywać najważniejsze informacje na temat Programu, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego https://bit.ly/AO-regionalny_formularz

    Na podany w nim adres mailowy będziemy przesyłać aktualizacje dotyczące wszystkich naszych działań, dzięki czemu każda istotna informacja szybko dotrze do Państwa.

       Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny realizowany jest przez konsorcjum w składzie: Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej (lider), Fundacja Edukacja dla Demokracji i Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Program finansowany jest z Funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii.

Osoba do kontaktu:

Ewelina Dańko

Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny
e-mail: edanko.aofr@frdl.org.pl

Tel. 12 288 70 06

FRDL MISTiA

ul. Floriańska 31, 31-019, Kraków

www.aktywniobywatele-regionalny.org.pl

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zwrot podatku akcyzowego I półrocze 2021 r.

W dniach od 1 lutego do 1 marca 2021 roku w Urzędzie Miasta i Gminy Pacanów przyjmowane będą wnioski rolników o zwrot podatku akcyzowego...