Wiadomości - Aktualności

Pracownicze Plany Kapitałowe blisko Ciebie - konferencja

Dodał: administrator Data: 2020-09-15 07:22:50 (czytane: 120)

Wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz, Polski Fundusz Rozwoju oraz PFR Portal PPK i Samorząd Województwa Świętokrzyskiego zapraszają na konferencję pod hasłem „PPK blisko Ciebie”, dotyczącą funkcjonowania i wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Odbędzie się ona w Kielcach, w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim 18 września br. o godz. 11.00. Celem cyklu konferencji  jest wsparcie przedsiębiorców w procesie wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Spotkanie obejmuje prezentację najważniejszych założeń Ustawy o PPK, omówienie zasad wdrożenia programu, a także przedstawienie dotychczasowych doświadczeń pracodawców. W planie spotkania przewidziany jest czas na indywidualne konsultacje z Ekspertami Regionalnymi PPK oraz na sesję pytań i odpowiedzi.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje rejestracja. Program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na specjalnie dedykowanej wydarzeniu stronie internetowej.
W celu zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 konferencje będą prowadzone z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i zasad bezpieczeństwa. Przed rejestracją na wydarzenie prosimy o zapoznanie się z zasadami uczestnictwa w szkoleniach stacjonarnych, które są zawarte na stronie internetowej poświęconej konferencjom wojewódzkim.

68_PPK.jpg 

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.237.183.249

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Powszechny Spis Rolny

09/01/2020

więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Rusza pomoc dla rolników szczególnie dotkniętych kryzysem COVID-19

Od 9 do 30 września 2020 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski o przyznanie pomocy dla rolników...