Wiadomości - Aktualności

Poznajemy zawody "EKSPEDIENTKA" w Samorządowym Przedszkolu w Pacanowie

Dodał: mratusznik Data: 2019-01-31 07:11:07 (czytane: 948)

Grupa II „Żabki” z Samorządowego Przedszkola w Pacanowie dnia 30 stycznia 2019 roku wraz z wychowawcą i panią dyrektor wybrała się do delikatesów „Cezar”.

Specyfikę zawodu sprzedawcy oraz praktyczny pokaz prawidłowej obsługi klienta przybliżyła wszystkim dzieciom pani Kasia. Dzieci dowiedziały się, że dostarcza się towary do sklepu spożywczego, nie tylko wielkimi samochodami, ale też małymi.  Pani Kasia opowiedziała jak prawidłowo należy dbać o czystość w strefie uczęszczanej przez kupujących, a nawet pokazała różnorodne magazyny w piwnicach sklepu, gdzie przechowywane są różne produkty. Na zakończenie dzieci obserwowały jak poukładano towar na półkach sklepowych. Potrafiły odczytać niektóre ceny. Niektórzy nawet,  za swoje oszczędności przyniesione z domu dokonali samodzielnych zakupów. Natomiast za „grupowe zaskórniaki” kupiliśmy chrupki, lizaki i czekoladki, które może niezbyt zdrowe, ale za to lubiane są przez wszystkie dzieci!

Na koniec spotkania, dzieci podziękowały pani Monice Ch.- właścicielce sklepu za zaproszenie oraz pani Kasi za cenne i ciekawe opowieści. Mimo kapryśnej, zimowej aury tego dnia, dzieci były bardzo zadowolone z wycieczki i poznania kolejnego zawodu.

 91_Ekspedientka1.jpg

91_Ekspedientka2.jpg 

91_Ekspedientka3.jpg 

91_Ekspedientka4.jpg 

91_Ekspedientka5.jpg 

91_Ekspedientka6.jpg 

/Gabriela Cz./

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...