Wiadomości - Aktualności

Pomoc w obsłudze klienta - oferta pracy w Bistro

Dodał: administrator Data: 2022-05-06 14:39:11 (czytane: 1122)

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie ogłasza nabór na stanowisko: Pomoc w obsłudze klienta.

Liczba kandydatów do wyłonienia: 2 osoby

Zakres zadań/obowiązków na stanowisku:

  • informowanie klienta o ofercie Bistro, odpowiadanie na wszelkie pytania i wątpliwości związane z usługami bądź oferowanymi towarami
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów i przyjmowanie reklamacji klientów Bistro
  • przygotowywanie napojów zimnych i gorących oraz podawanie asortymentu Bistro
  • dbanie o czystość na sali i na tarasie Bistro
  • obsługa punktu odbioru brudnych naczyń

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • kreatywność, otwartość, życzliwość
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – praca z klientem
  • referencje
  • znajomość obsługi kasy fiskalnej
  • znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym

Wymagane dokumenty:

  • CV z przebiegiem nauki i pracy zawodowej
  • list motywacyjny
  • oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Miejsce pracy: Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 1.

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenia od dnia 20.05.2022 roku.

Wymagane  dokumenty aplikacyjne  należy złożyć w Europejskim Centrum Bajki w sekretariacie w godz. 7.30 – 15.30 od poniedziałku do piątku lub przesłać na adres: Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 1, 28 -133 Pacanów z dopiskiem dotyczy naboru na stanowisko: Obsługa klienta lub drogą mailową na adres: kadry@pacanow.eu

Oferty należy złożyć w terminie do dnia: 12.05.2022 r.

Oferty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane. Decyduje data wpływu dokumentów.

Kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną poinformowani telefonicznie i zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną oraz zobowiązani będą dostarczyć dokumenty potwierdzające przebieg zatrudnienia i wymagane kwalifikacje, zgodnie z informacjami ujętymi w CV.

Klauzula zgody

 95_Praca2.jpg