Wiadomości - Aktualności

Pomagamy razem ze Szlachetną Paczką

Dodał: mratusznik Data: 2017-11-27 08:25:34 (czytane: 972)

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Pacanowie aktywnie włączyła się w projekt Szlachetna Paczka. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego przystąpili do grupy działającej na terenie powiatu buskiego.

Zadaniem wolontariuszy było dotarcie do rodzin potrzebujących pomocy, poznanie ich historii, stworzenie opisu każdej  nich i jej najważniejszych potrzeb oraz  umieszczenie tych informacji w systemie. 18 listopada otwarta została baza z opisami zakwalifikowanych rodzin. Każdy może zostać DARCZYŃCĄ. Wystarczy wejść do systemu www.szlachetnapaczka.pl  i kliknąć w zakładkę WYBIERZ RODZINĘ. Można tam znaleźć opis wielu potrzebujących rodzin. Realizacji ich marzeń podejmują się indywidualne osoby, całe rodziny, grupy przyjaciół, instytucje. Nasza szkoła również zgłosiła swój udział i wybraliśmy jedną rodzinę. Zachęcamy do przyłączenia się do naszego działania poprzez wpłaty na konto Rady Rodziców. Jeżeli uzbieramy więcej środków poszerzymy  działania o kolejne rodziny. Gorąco prosimy o pomoc w zebraniu środków dla naszych podopiecznych. Finał Szlachetnej Paczki już 10 grudnia 2017r.  Wiele rodzin nie znalazło jeszcze swojego Darczyńcy. Nie pozwólmy, by ich marzenia nie zostały spełnione.

Wpłat można dokonać na rachunek Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Pacanowie,  nr 59 8517 0007 0041 0400 3346 0001, z dopiskiem Szlachetna Paczka.

 0051_Paczka1.jpg

0051_Paczka.jpg 

/SP Pacanów/

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.158.208.189

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

1% na Stowarzyszenie G.L.K.S. Zorza - Tempo Pacanów

...