Wiadomości - Aktualności

Od 25.01.2022 r. można składać wnioski w 3. części programu #CzystePowietrze

Dodał: administrator Data: 2022-01-26 12:29:17 (czytane: 468)

Ogłoszenie o naborze wniosków dla beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania w ramach Części 3 programu priorytetowego "Czyste Powietrze" oraz o zmianie programu priorytetowego "Czyste Powietrze" w zakresie części 1 i części 2.

42_Czyste.jpg

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach (dalej: WFOŚiGW) ogłasza, że od dnia 25.01.2022 r. rozpoczęty zostanie nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji dla Beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania w oparciu o:

  • Część 3 Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” (dalej: Część 3 programu), z wyłączeniem dofinansowania w formie pożyczki dla gmin, jako uzupełniającego finansowania dla Beneficjentów.
  • Wzór formularza wniosku o dofinansowanie, obejmujący Część 3 programu.
  • Regulamin naboru wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

W ramach Części 3 programu istnieje możliwość finansowania przedsięwzięć rozpoczętych nie wcześniej niż 6 miesięcy przed datą złożenia wniosku o dofinansowanie. Część 3 programu umożliwia także dofinansowanie w formie dotacji przedsięwzięć zakończonych pod warunkiem, że nie zostały rozpoczęte wcześniej niż 6 miesięcy przed datą złożenia wniosku o dofinansowanie oraz nie wcześniej niż 6 miesięcy przed datą rozpoczęcia niniejszego naboru.

Szczegóły po kliknięciu w link:

  http://www.wfos.com.pl/aktualne-informacje/1123-czesc-3-programu-priorytetowego-czyste-powietrze-najwyzszy-poziom-dofinansowania?fbclid=IwAR20gE2BJ48Gv2fvi-4DHBwyCY0L6GSaEangkCALC8Eq6x2ectJOfd3STaI

     

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zwrot podatku akcyzowego I półrocze 2022 r. - nowe większe limity zwrotu

W dniach od 1 do 28 lutego 2022 roku w Urzędzie Miasta i Gminy Pacanów przyjmowane będą wnioski rolników o zwrot podatku akcyzowego...