Wiadomości - Aktualności

O Kościuszce wiedzą wszystko

Dodał: mratusznik Data: 2017-12-05 08:06:27 (czytane: 822)

9 listopada w Szkole Podstawowej w Ratajach odbył się gminny konkurs wiedzy o życiu i działalności Tadeusza Kościuszki w związku z dwusetną rocznicą śmierci tego wielkiego Polaka.

Brali w nim udział  również uczniowie naszej szkoły  w kategorii klas szkół podstawowych i gimnazjalnych.  W tej pierwszej trzy  kolejne  miejsca zajęli uczniowie naszej placówki : Miłosz Cepil – uczeń klasy szóstej a, Kacper Stańczyk  i Bartłomiej Dereń -  uczniowie klasy piątej a. 

Natomiast w drugiej kategorii zwyciężyła Julia Błąd – uczennica klasy III b G. Uczniów do konkursu przygotowywały nauczycielki historii   w naszej szkole : Elżbieta Cybulska i Bolesława Skop. Gratulujemy uczniom sukcesu i  obszernej wiedzy o naszym bohaterze narodowym.

 0050_Kosciuszko.jpg

/SP Pacanów/

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.158.208.189

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

1% na Stowarzyszenie G.L.K.S. Zorza - Tempo Pacanów

...