Wiadomości - Aktualności

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Dodał: mratusznik Data: 2019-05-20 15:03:20 (czytane: 224)

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Ratajach Słupskich otrzymała dotację na zakup książek do biblioteki szkolnej z "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"

Priorytet 3: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych.

Celem tego programu jest wzmocnienie zainteresowań i aktywności czytelniczej wśród uczniów, który realizowany będzie metodą projektów edukacyjnych.

W ramach Programu szkoła zakupi książki o łącznej wartość 15 000 zł (w tym otrzymana dotacja wynosi 12 000 zł. oraz wkład własny 3000 zł)

W celu wzbogacenia zasobów biblioteki szkolnej zakupione będą nowości wydawnicze  wynikające z propozycji uczniów w ramach przeprowadzonych ankiet czytelniczych oraz literatura służąca realizacji podstawy programowej kształcenia ogólnego.

/Sp Rataje/

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.207.136.184

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Dofinansowanie do zabiegu sterylizacji lub kastracji psów, kotów

Burmistrz Miasta i Gminy Pacanów informuje, że zgodnie z Uchwałą Nr VI/42/19 Rady Miejskiej w Pacanowie z dnia 11 lutego 2019r.,...