Wiadomości - Aktualności

Moja rodzina podczas wspólnej zabawy

Dodał: mratusznik Data: 2017-07-10 14:20:00 (czytane: 497)

Masz 6 – 10 lat? Lubisz rysować? Potrafisz opowiadać historie? Jeżeli tak, weź udział w konkursie i opowiedz nam – za pomocą rysunku – jak spędzasz wolny czas z rodzicami lub opiekunami.

Tematem może być wspólna zabawa, gra, podróżowanie, uprawianie sportu… Zresztą, wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy!

Wiesz już prawie wszystko, zostało jeszcze tylko kilka informacji. Rysunek musisz wykonać oczywiście sam! Na kartce papieru w formacie A4. Na odwrocie napisz imię, nazwisko, wiek, adres i telefon. Do 31 lipca wyślij pracę na adres: Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 1, 28-133 Pacanów z dopiskiem na kopercie „KONKURS”.

 0072_Zabawa.jpg

Wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.centrumbajki.pl do 8 sierpnia 2017 roku, a rozdanie nagród nastąpi 13 sierpnia 2017 o godzinie 16:00 podczas wydarzenia Bajkowe Spotkania Rodzinne „Rodzina to Siła”. Przewidziano atrakcyjną nagrodę i trzy wyróżnienia! Czekamy na Twoją pracę i obecność!

A teraz możesz już zabrać się do roboty!

Regulamin konkursu

/ECB/

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.224.99.70

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

1% na Stowarzyszenie G.L.K.S. Zorza - Tempo Pacanów

...