Wiadomości - Aktualności

Laureatka konkursu przedmiotowego z historii

Dodał: mratusznik Data: 2017-04-19 13:05:03 (czytane: 715)

W środę 12 kwietnia 2017r. w sali konferencyjnej OMEGA w siedzibie Targów Kielce odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół gimnazjalnych, organizowanych przez Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty.

W elicie nagrodzonych znalazła się nasza koleżanka Martyna Archacka, która uzyskała zaszczytny tytuł laureata. Poza wyróżnieniem otrzymała pamiątkowy dyplom, okolicznościowy medal, jak również zaświadczenie o zwolnieniu z odpowiedniej części egzaminu gimnazjalnego. Z pewnością bardzo cieszy ją także fakt, że może wybrać sobie dowolną szkołę średnią w całym kraju, bo jako laureat ma pierwszeństwo w przyjęciu do pierwszej klasy.

0088_Martyna.jpg


Uzyskanie tytułu laureata to oczywiście duży prestiż nie tylko dla Martynki, ale przede wszystkim dla naszej szkoły. Trzeba jednak zaznaczyć, że osiągnięcie takiego sukcesu jest nie lada wyzwaniem dla każdego gimnazjalisty, bo wymaga od niego niebywałej pracowitości, wytrwałości i uporu. Na szczęście Martyna jest taką właśnie osobą, pracowitą i ambitną, dla której nauka jest tylko przyjemnością, toteż doskonale poradziła sobie z tym niezwykle trudnym konkursem. Do osiągnięcia tego sukcesu poprowadziła ją p. Elżbieta Biskup, dlatego jej także należą się słowa uznania.

Należy dodać, że Martyna jest dziewczynką utalentowaną humanistycznie, gdyż w tym roku szkolnym, pod kierunkiem pani Doroty Czub, przygotowywała się także do konkursu przedmiotowego z języka polskiego i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego, uzyskując tytuł finalisty.

Dziękujemy Martynie za wspaniałe reprezentowanie szkoły i życzymy jej dalszych sukcesów.Uczniowie Gimnazjum Nr 2
w Ratajach Słupskich

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.224.108.85

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


16. Międzynarodowy Festiwal Kultury Dziecięcej Pacanów - Hiszpania 1-3 czerwca 2018

06/03/2018

Uwaga! Uwaga!  Już w czerwcu ze stacji Centrum Bajki wyruszy pociąg pełen kolorowych zdarzeń i niezwykłych pasażerów. Rozpocznie się 16. Międzynarodowy Festiwal Kultury Dziecięcej – największa w Polsce impreza dla dzieci i młodzieży. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

1% na Stowarzyszenie G.L.K.S. Zorza - Tempo Pacanów

...