Wiadomości - Aktualności

Konkurs 'Piękna i Bezpieczna Zagroda - Przyjazna Środowisku' 2017 r. ogłoszony

Dodał: mratusznik Data: 2017-04-19 08:29:43 (czytane: 934)

Zarząd Świętokrzyskiej Izby Rolniczej na posiedzeniu w dniu 30 marca 2017 r. podjął uchwałę o ogłoszeniu XIX edycji konkursu p.n. „Piękna i Bezpieczna Zagroda – Przyjazna Środowisku”.

 0089_Zagroda.JPG

Celem konkursu jest wyróżnienie najbardziej zadbanych, estetycznych i bezpiecznych gospodarstw rolnych w województwie świętokrzyskim.

Konkurs ten odbywa się pod patronatem Wojewody Świętokrzyskiego Pani Agaty Wojtyszek i Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Pana Adama Jarubasa.

Konkurs odbywa się w ścisłej współpracy ze starostwami powiatowymi, które są organizatorami konkursu na etapie powiatowym oraz z gminami, które przeprowadzaja eliminacje gminne. Kontynuując podjętą współpracę zwracamy się z prośbą o wsparcie organizacyjne naszej inicjatywy na etapach gminnym i powiatowym.


Deklarację udziału w konkursie wypełniają rolnicy w chwili zgłoszenia uczestnictwa w eliminacjach gminnych i pozostają one w dokumentach gminnych komisji konkursowych. W eliminacjach gminnych wyłoniony zostaje jeden laureat do dalszego etapu powiatowego, następnie z każdego powiatu jeden do finału wojewódzkiego.

Jednocześnie informujemy, że ogłoszenie wyników eliminacji wojewódzkich odbędzie się w czasie trwania Dożynek Wojewódzkich.

Szczegóły dotyczące poszczególnych etapów konkursu zawarte są w załączonym regulaminie.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z biurem ŚIR w Kielcach z Panią Eweliną Stojek tel. 041/341-10-68 lub 041/344-18-73.

Ze swej strony deklarujemy pomoc przewodniczących i członków rad powiatowych izby oraz terenowych doradców ŚODR w pracach komisji gminnych i powiatowych. Do prac w komisjach powiatowych deklarują również swój udział przedstawiciele placówek terenowych Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Wojewódzka Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli: Świętokrzyskiej Izby Rolniczej, Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach, Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach, Państwowej Inspekcji Pracy w Kielcach oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego odwiedzi wszystkich zwycięzców eliminacji powiatowych w okresie sierpień – wrzesień i wyłoni zwycięzcę eliminacji wojewódzkich.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Deklaracja zgłoszenia udziału w konkursie

Deklaracja udziału        Kryteria oceny         Regulamin Konkursu

/Organizatorzy/  

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.224.108.85

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


16. Międzynarodowy Festiwal Kultury Dziecięcej Pacanów - Hiszpania 1-3 czerwca 2018

06/03/2018

Uwaga! Uwaga!  Już w czerwcu ze stacji Centrum Bajki wyruszy pociąg pełen kolorowych zdarzeń i niezwykłych pasażerów. Rozpocznie się 16. Międzynarodowy Festiwal Kultury Dziecięcej – największa w Polsce impreza dla dzieci i młodzieży. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

1% na Stowarzyszenie G.L.K.S. Zorza - Tempo Pacanów

...