Wiadomości - Aktualności

Komunikat Gminnej Komisji Wyborczej w Pacanowie

Dodał: kw Data: 2018-09-28 12:34:33 (czytane: 843)

w sprawie losowania numerów list kandydatów na radnych

KOMUNIKAT

GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W PACANOWIE

 

z dnia 28 września 2018 r.

 

o terminie i miejscu losowania numerów list kandydatów na radnych w wyborach do rady gminy, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 

 

Na podstawie art. 410 §7 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2018r. poz.754 ze zm.) Gminna Komisja Wyborcza w Pacanowie informuje, iż losowanie numerów list kandydatów na radnych  odbędzie się w dniu 1 października 2018 roku o godz. 8:00 w Urzędzie Gminy w Pacanowie (ul. Rynek 15), II piętro, sala herbowa.

 

 

Z losowania zostanie sporządzony protokół i podjęta uchwała. Informacja o przyznanych numerach list kandydatów zostanie niezwłocznie podana do wiadomości publicznej, w formie komunikatu Gminnej Komisji Wyborczej w Pacanowie i zamieszczona na stronie internetowej www.pacanow.pl. oraz BIP Urzędu Gminy Pacanów.

 

 

Zastępca Przewodniczącego Gminnej Komisji Wyborczej
w Pacanowie

 

/-/ Katarzyna Więckowska

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.146.98.143

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...