Wiadomości - Aktualności

Karolina Kępczyk oficjalnie pożegnana przez władze Pacanowa.- Koziołek na zawsze pozostaje w moim sercu - mówiła była dyrektor centrum bajki

Dodał: administrator Data: 2020-06-16 14:38:45 (czytane: 465)

Burmistrz i radni Pacanowa oficjalnie pożegnali Karolinę Kępczyk, byłą dyrektor Europejskiego Centrum Bajki. Były kwiaty, życzenia dalszych sukcesów, podziękowania i przeprosiny. - Koziołek na zawsze zostanie w moim sercu - podsumowała była dyrektor centrum.

Po 10 latach pracy w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie, Karolina Kępczyk została oficjalnie pożegnana na sesji Rady Miejskiej.

- Bardzo dziękujemy za te 10 lat nieustannego zaangażowania w działalność Europejskiego Centrum Bajki i profesjonalne zarządzanie instytucją. Wyrażamy uznanie i wdzięczność za skuteczną realizację wielu inspirujących projektów, rozsławianie nazwy Pacanów w kraju i poza jego granicami oraz motywowanie stowarzyszeń, kół gospodyń wiejskich i mieszańców do nowych wyzwań. Dziękujemy za kreatywność i determinację skutkującą rozbudową centrum oraz 10 lat współpracy z samorządem. Życzymy kolejnych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Mamy też nadzieję, że wciąż będziemy współpracować - mówił Wiesław Skop, burmistrz Pacanowa składając podziękowania Karolinie Kępczyk.

Włodarz gminy dodał także: - Dziś po prostu dziękujemy pani za serce, które Pani tutaj zostawiła. Mam świadomość, że czasami było trudno - zwłaszcza pod względem finansowym. Czasami też nie nadążaliśmy za wyzwaniami, które Pani przed nami stawiała. Korzystając z okazji za wszystkie trudności przepraszamy i nie mówimy "żegnamy", bo mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Następnie wręczono pani Karolinie kwiaty i oficjalne podziękowanie.
- Dziękuję serdecznie za skierowane w moją stronę słowa podziękowania, kwiaty i ciepłe słowa. Podobno jest tak, że w różnym czasie zdajemy sobie sprawę z różnych rzeczy. Ja niezmiennie trzymam kciuki za dalszy rozwój Europejskiego Centrum Bajki, a także pięknego bajkowego Pacanowa. Dbajcie o nasze centrum, dbajcie o przyszłość dzieci i o rozwój całej gminy. Spędziłam tutaj 10 lat mojego życia i Koziołek już na zawsze zostanie w moim sercu - podkreśliła Karolina Kępczyk, była dyrektor centrum bajki w Pacanowie.

Pani Karolina nawiązała także do propozycji prywatyzacji centrum: - Korzystając z okazji nawiążę także do propozycji prywatyzacji centrum bajki, którą złożyłam w porozumieniu z prywatnymi inwestorami. Pismo w tej sprawie złożyłam w sekretariacie. Niestety nadal nie otrzymałam państwa stanowiska w tej sprawie. Bardzo mi zależy, aby poznać państwa opinię. Dodam, że równolegle moja propozycja będzie poruszana przez władze województwa i pana marszałka na najbliższych sesjach.

Burmistrz Pacanowa powiedział, że nie chce w tej sprawie wyprzedzać decyzji i stanowiska władz województwa oraz zapewnił, że pismo trafi do radnych, aby mogli się z nim zapoznać.

79_Pozegnanie1.jpg

79_Pozegnanie2.jpg

79_Pozegnanie3.jpg
 

/echodnia.eu/

Zdjęcia: UMIG

 

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.206.238.176

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Informacja Burmistrza Miasta i Gminy Pacanów dotycząca rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego

W zakresie pozyskiwania i dystrybucji żywości dla najuboższych mieszkańców gminy Pacanów...