Wiadomości - Aktualności

Już nigdy nie zapomnisz Kiedy odbiór śmieci - bezpłatna aplikacja dla mieszkańców!

Dodał: administrator Data: 2021-03-03 09:56:41 (czytane: 651)

Gmina Pacanów wychodzi z pomocą mieszkańcom w zakresie segregacji odpadów komunalnych. Skorzystaj z aplikacji z harmonogramem odbioru śmieci w Twojej miejscowości i wskazówek dotyczących zasad poprawnej segregacji.

97_Smieci.png

Aplikację „Kiedy śmieci” można poprać ze swojego sklepu GOOGLE PLAY, APP STORE, APPGALLERY
lub ze strony https://kiedysmieci.info/

Pierwsze kroki z aplikacją
Aby skorzystać z aplikacji należy ją zainstalować na swoim telefonie. Po zainstalowaniu i uruchomieniu wprowadzamy województwo, powiat, gminę i wybieramy miejsce odbioru, które nas interesuje. Po określeniu miejsca odbioru odpadów należy ustawić kiedy chcemy otrzymywać powiadomienia (godzinę i ilość dni przed planowanym odbiorem odpadów). By aplikacja działała poprawnie konieczny jest dostęp do Internetu. W przypadku braku dostępu przypomnienia nie będą przychodzić.

W aplikacji można przejrzeć harmonogram, zmieniać czas powiadomień oraz dysponuje słownikiem odpadowym, dzięki któremu można sprawdzić jak poprawnie segregować i wrzucać odpady do poszczególnych pojemników.

Osoby, które zainstalują aplikację będą dostawać również informację wysłane przez UMiG Pacanów dotyczące gospodarki odpadami.

Zapraszamy do korzystania!

Przykładowe zdjęcia jak wygląda aplikacja:

 97_Smieci1.png

97_Smieci2.jpg 

97_Smieci3.png 

97_Smieci4.png 

/Serwis Informacyjny UMiG/

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Konkurs rodzinny 'Kartka Wielkanocna'

Europejskie Centrum Bajki ogłasza konkurs dla rodzin na "Kartkę Wielkanocną". Każdy uczestnik - rodzina może przesłać tylko jedną...