Wiadomości - Aktualności

Informacja w sprawie wymiany wodomierzy na terenie Gminy Pacanów

Dodał: administrator Data: 2020-05-05 11:33:33 (czytane: 911)

Urząd Miasta i Gminy Pacanów informuje mieszkańców, że z dniem 06.05.2020r. wznowiona zostanie wymiana wodomierzy na terenie gminy Pacanów.

Realizowana w ramach projektu pn.: „Podniesienie jakości obsługi mieszkańców, poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań wpływających na poprawę efektywności i dostępności e-usług w gminach Stopnica, Wiślica, Solec- Zdrój, Nowy Korczyn, Tuczępy, Pacanów”. Prace montażowe prowadzone będą przez pracowników zewnętrze firmy. W pierwszym rzędzie dokończona będzie wymiana wodomierzy w miejscowościach w których prowadzone były prace w ubiegłym roku.

 

Jednocześnie informujemy iż w związku z epidemią koronawirusa COVID – 19, osoby które znajdują się na kwarantannie lub obawiają się wejścia pracowników na teren posesji proszone są o informowanie o tym ekipy montażowej. W takim przypadku montaż wodomierzy zostanie przeprowadzony w późniejszym terminie.

 

Prosimy o współpracę z ekipą montażową, przygotowanie dostępu do instalacji wodociągowej w miejscu zamontowania wodomierzy i umożliwienie wykonania prac montażowych. Za przygotowanie dojścia do wodomierza odpowiedzialny jest odbiorca usług. Podczas prac powinien być obecny użytkownik/lokator mieszkania lub upoważniona przez niego osoba dorosła. Ekipa montażowa wyposażona będzie w maseczki i rękawice ochronne, w przypadku stwierdzenia nieprzestrzegania przez pracowników wymogów sanitarnych, prosimy o zgłoszenie tego zdarzenia do UMiG Pacanów telefonicznie pod nr.: (41) 376 54 03 wew. 24  

 /Serwis Informacyjny UMiG/

 Projekt pn. „Podniesienie jakości obsługi mieszkańców, poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań wpływających na poprawę efektywności i dostępności e-usług w gminach Stopnica, Wiślica, Solec-Zdrój, Nowy Korczyn, Tuczępy, Pacanów” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.
UE_logo.png

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań

04/01/2021

więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

ARiMR: ponad pół miliona wniosków o dopłaty bezpośrednie

W tym roku rolnicy po raz trzeci przez internet składają wnioski o przyznanie płatności bezpośrednich i obszarowych z PROW. ...