Wiadomości - Aktualności

Informacja w sprawie postępowania ze styropianem

Dodał: mratusznik Data: 2017-04-12 12:32:05 (czytane: 570)

Informujemy wszystkich mieszkańców, że styropian pochodzący z prac remontowych typu ocieplenia budynku itp. powinna zutylizować firma wykonująca usługę lub właściciel, jeśli indywidualnie wykonywał te prace.

Zutylizowanie takich odpadów należy zlecić firmie, która posiada wpis do rejestru działalności regulowanej z zakresu odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Pacanów prowadzony przez Wójta Gminy (rejestr dostępny na stronie internetowej bip.pacanow.pl zakładka rejestry – rejestr działalności regulowanej). Odpady utylizowane są w  Regionalnej Instalacji  do Przetwarzania Odpadów Komunalnych znajdującej się w Rzędowie 40, gm. Tuczępy.

W przypadku gdy właściciele nieruchomości posiadają odpady opakowaniowe styropianowe np.: po żywności, urządzeniach AGD, elektronice, należy wystawić je w dniu odbioru odpadów niesegregowanych (czarny worek) zostaną one odebrane w ramach uiszczanej opłaty. Jednocześnie informujemy że w PSZOK na bazie Urzędu Gminy ul. Słupska nie będzie przyjmowany styropian.

0090_Styropian.jpg


/Serwis Informacyjny UG/

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.198.119.26

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


16. Międzynarodowy Festiwal Kultury Dziecięcej Pacanów - Hiszpania 1-3 czerwca 2018

06/03/2018

Uwaga! Uwaga!  Już w czerwcu ze stacji Centrum Bajki wyruszy pociąg pełen kolorowych zdarzeń i niezwykłych pasażerów. Rozpocznie się 16. Międzynarodowy Festiwal Kultury Dziecięcej – największa w Polsce impreza dla dzieci i młodzieży. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

1% na Stowarzyszenie G.L.K.S. Zorza - Tempo Pacanów

...