Wiadomości - Aktualności

Informacja w sprawie dożywiania dzieci w szkołach w 2020 roku

Dodał: administrator Data: 2020-01-09 07:33:05 (czytane: 583)

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pacanowie w związku z przeprowadzonym  postępowaniem przetargowym na dożywianie dzieci w trzech szkołach tj. SP W Ratajach Sł., SP w Wójczy i SP. w Oblekoniu na 2020 r., że nastąpiła zmiana w stosunku do pierwotnego ustalenia. Po uzgodnieniu pomiędzy wykonawcami, przy aprobacie zamawiającego, dostawcą posiłków w 2020 r. do Szkoły Podstawowej w Wójczy będzie Restauracja Vipclub BHU „BARTEX” Mirosław Kumór ul. Partyzantów 27 Busko-Zdrój. Natomiast dostawcą posiłków do Szkoły Podstawowej w Oblekoniu będzie FHU Edward Gondek i Syn S.C. Szczucin ul. Batalionów Chłopskich 3. Cena posiłków w tych szkołach nie ulegają zmianie w stosunku do wyłonionych w postępowaniu przetargowym na 2020 r.

I tak ceny są następujące:
1. W Szkole Podstawowej w Ratajach Słupskich cena jednostkowa brutto - 3,99zł,
2. W Szkole Podstawowej w Wójczy cena jednostkowa brutto - 4,30zł,
3. W Szkole Podstawowej w Oblekoniu cena jednostkowa brutto - 4,50zł.

W Szkole Podstawowej w Pacanowie posiłki dostarczać będzie Samorządowe Przedszkole w Pacanowie w cenie za jedno danie gorące 4zł.  W Przedszkolu Samorządowym w Wójczy cena obiadu pełnego wynosi 4,50zł.  Ceny posiłków poza tymi placówkami są niezależne od MGOPS lub Gminy.

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pacanowie prowadzi dożywianie w ramach wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019–2023. Zgodnie z nim może zostać przyznany jeden posiłek dziennie, tak dzieciom jak i dorosłym w szkole lub domu.

W szkołach na terenie gminy jest to gorący posiłek jednodaniowy.

/E. Wojniak/

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.235.75.174

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...