Wiadomości - Aktualności

EWA KLIMCZAK ODESZŁA !

Dodał: administrator Data: 2020-11-14 18:52:06 (czytane: 1916)

Informacja o niespodziewanej śmierci znanej i powszechnie lubianej Ewy Klimczak – wieloletniej Dyrektorki Szkoły Podstawowej w Komorowie wywołała wśród wielu mieszkańców gminy szok i głęboki smutek!

Ewa rozpoczęła swoją misję nauczyciela w 1984 roku od roli  nauczyciela – wychowawcy najmłodszych  dzieci.  Była bez reszty oddana swej pracy i  dzięki niej w 2000 roku  została  powołana na stanowisko dyrektora w/w placówki. Funkcje tą pełniła do momentu likwidacji szkoły. Od 2011 roku pracowała jako kierownik i wychowawca Niepublicznego Przedszkola w Ratajach Słupskich, a od 2018 roku na stanowisku nauczyciela Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w tej samej miejscowości. Pamiętamy Ją jako bardzo zaangażowaną i oddaną swej pracy dyrektorkę, pedagoga powszechnie szanowanego i lubianego w środowisku uczniów, rodziców, nauczycieli i w samorządzie. Za te oczywiste zasługi  była nagradzana nagrodami  kuratora oświaty, wójta i burmistrza gminy, a w 2006 roku otrzymała Krzyż Zasługi nadany przez Prezydenta R.P.

Odeszła na zasłużoną emeryturę czerwcu 2020 roku. Na zakończenie roku szkolnego uczniowie, przedstawiciele rodziców i nauczyciele zgotowali jej owację na stojąco!  Patrzyliśmy w jej pogodną, uśmiechniętą twarz i widzieliśmy w niej osobę spełnioną.

Jej odejście jest dotkliwą stratą dla gminnej oświaty i ciosem, którego nie oczekiwano.  

Ewo spoczywaj w pokoju!

W  imieniu samorządu  i mieszkańców gminy składamy szczególne kondolencje i wyrazy głębokiego wsparcia  mężowi Edwardowi, dzieciom: Agnieszce, Patrykowi i Wojciechowi oraz najbliższej rodzinie.

W tych godzinach dzielimy Wasz ból i jesteśmy tak bardzo  z Wami!


Przewodniczący Rady Miejskiej                    Burmistrz Miasta i Gminy Pacanów

            Artur    Czub                                                       Wiesław Skop

      Radni Rady Miejskiej

57_Ewa.jpg 

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.215.185.97

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Ogłoszenie o sprzedaży, w formie przetargu ustnego nieograniczonego

autobusu AUTOSAN S.A. A 0909 L.03 12.5t stanowiącego własność Gminy Pacanów ...