Wiadomości - Aktualności

Dziś kolej na rolników z Woli Biechowskiej

Dodał: administrator Data: 2020-11-27 07:08:04 (czytane: 419)

Kontynuujemy akcję informacyjną dotyczącą stanu nawierzchni asfaltowych naszych dróg po dokonanych pracach jesiennych na działkach rolnych. Po doniesieniach o fatalnej sytuacji w Wójeczce oraz Biechowie dziś kolej na Wolę Biechowską.

Poniżej prezentujemy stan nawierzchni asfaltowych w tej miejscowości z początku bieżącego tygodnia (droga gminna nr 361042T).

55_Drogi1.jpg

55_Drogi2.jpg

Pomimo prośby do rolników uprawiających działki w miejscowości Wójeczka i Biechów nie została uprzątnięta nawet jedna droga, ba … nawet jeden odcinek na szerokość działki przyległej do drogi... nie mówiąc o czymś dłuższym.

Wobec powyższego Urząd Miasta i Gminy Pacanów informuje, że każdy taki przypadek zostanie z automatu zgłoszony na Policję.

/Serwis Informacyjny UMiG/

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.236.156.34

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Ogłoszenie o sprzedaży, w formie przetargu ustnego nieograniczonego

autobusu AUTOSAN S.A. A 0909 L.03 12.5t stanowiącego własność Gminy Pacanów ...