Wiadomości - Aktualności

Gmina Pacanów włącza się w łańcuch dobrych serc!

Dodał: administrator Data: 2021-07-19 11:34:27 (czytane: 257)

Gmina Pacanów włącza się do społecznej akcji zbiórki nakrętek! Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na pokrycie kosztów związanych z pomocą potrzebującym jak pokrycie kosztów leczenia, czy też zakup sprzętu specjalistycznego.

 73_Nakretki1.jpeg

Pierwszą osobą, której chcielibyśmy przekazać nakrętki jest mały Bartuś Przychodzki z Sandomierza. Bartuś to 7 miesięczny chłopczyk chory na SMA typu I. Patronat nad zbiórką pełni Fundacja Siepomaga – link do zbiórki: www.siepomaga.pl/bartus-sma.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Pacanów do przyłączenia się do Bartusiowej grupy wsparcia. Tak jak Bartuś potrzebuje 9 milionów złotych na leczenie, tak my potrzebujemy milionów serc, które rozpalą się nadzieją i miłością i zabrzmią tak głośno, by cały świat usłyszał, że Bartuś wierzy w ludzi i liczy na pomoc. #9milionówserc dla Bartusia! Razem pokonamy SMA!

Akcja będzie kontynuowana również dla innych potrzebujących. Prosimy o wrzucanie nakrętek do serca umieszczonego przed siedzibą Urzędu Miasta i Gminy Pacanów.

73_Nakretki2.jpg/Serwis Informacyjny UMiG/

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań

04/01/2021

więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Informacja w sprawie dyżuru pracownika ZUS odnośnie programu Dobry Start 300+

W dniu 17.08.2021 r. (wtorek) pracownik ZUS ma pełnić dyżur w Urzędzie Miasta i Gminy w Pacanowie odnośnie programu 300+, który będzie...