Wiadomości - Aktualności

Brawo Pierwszaki!

Dodał: mratusznik Data: 2017-01-12 11:33:10 (czytane: 1049)

Miłym zaskoczeniem dla uczniów klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im.J. Brzechwy w Ratajach Słupskich okazało się zdobycie II miejsca w plebiscycie ,,Najsympatyczniejsza klasa pierwsza w powiecie buskim”.

 87_Pierwszaki.jpg

Akcja ,,Pierwszaki -zdrowo i bezpiecznie dla szkoły” , w której wzięły udział nasze dzieci jest organizowana od czternastu lat przez ,,Echo Dnia” przy wsparciu licznych sponsorów.  Konkurs odbywał się poprzez głosowanie SMS na zamieszczony numer pod zdjęciem klasy. Głos przez SMS maił wartość 10 punktów, z Facebooka-2punkty, a klik na portalu echodnia.eu/buski-1 punkt.  Nasze sympatyczne pierwszaczki zdobyły 9233 głosy  i otrzymały  w nagrodę zaproszenie do Galerii Korona w Kielcach z atrakcjami:  wstęp do Multikina na wybrany przez uczniów film oraz godzinną zabawę w bawialni ,,Czary Mary”. 

Dziękujemy wszystkim naszym sympatykom za Wasze głosy.


/Wychowawca i uczniowie/

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.224.108.85

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


16. Międzynarodowy Festiwal Kultury Dziecięcej Pacanów - Hiszpania 1-3 czerwca 2018

06/03/2018

Uwaga! Uwaga!  Już w czerwcu ze stacji Centrum Bajki wyruszy pociąg pełen kolorowych zdarzeń i niezwykłych pasażerów. Rozpocznie się 16. Międzynarodowy Festiwal Kultury Dziecięcej – największa w Polsce impreza dla dzieci i młodzieży. więcej..