Wiadomości - Aktualności

BAL KARNAWAŁOWY w Samorządowym Przedszkolu w Pacanowie

Dodał: administrator Data: 2020-02-17 07:03:56 (czytane: 402)

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było w dniu 13.02.2020r w Samorządowym Przedszkolu w Pacanowie, gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy. Tego dnia przedszkolaki, jak co roku przebrały się w kolorowe i wymyślne stroje. Na parkiecie można było spotkać prawdziwe księżniczki, biedronkę, pingwina, nosorożca, lekarza, motylka, strażaka, policjanta, rycerza, a także Spidermana i Batmana. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu DJ Katię, która zachęcała dzieci do tańca z przygotowaną skoczną i rytmiczną muzyką, Tańce były przeplatane zabawami i korowodami. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny Bal Karnawałowy już za rok!

 96_Bal1.jpg

96_Bal2.jpg 

96_Bal3.jpg 

96_Bal4.jpg 

96_Bal5.jpg 

/Ewa Nowak/

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.215.182.81

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...