Wiadomości - Aktualności

Bajkowa Orkiestra Świątecznej Pomocy

Dodał: mratusznik Data: 2018-01-03 07:08:23 (czytane: 1092)

Już po raz ósmy! 14 stycznia 2018 roku o 14.00. Wielka orkiestra zagra w Centrum Bajki!

 0045_WOSP.jpg

Od Siedmiu lat w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie  – z sukcesem – działa sztab WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY: Kilkudziesięciu zaangażowanych wolontariuszy, którzy zebrali dotąd ponad 100 tys. zł. Wyróżnia nas to, że – poświęcając czas i energię - wspieramy ideę pomagania ludziom. Zwłaszcza osobom słabszym, skrzywdzonym, dotkniętym przez los. W ubiegłym roku zebraliśmy magiczną kwotę 35387,56zł.

Na 26. FINAŁ WOŚP „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków” zapraszamy Państwa w dniu 14 stycznia 2018 roku (niedziela) w godzinach 14.00–19.00.

Tego dnia – jak zawsze - zaplanowaliśmy wiele atrakcji: wspólnie z dziećmi wykonamy wośpiaki, zorganizujemy koncerty, prezentacje kulinarne, występy małych artystów z przedszkola i dorosłych z lokalnych zespołów  regionalnych, planujemy także loterię fantową a przede wszystkim licytację cennych przedmiotów. W związku z tym, zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o przekazanie cennych przedmiotów i zapraszamy do aktywnego udziału  w Bajkowym Finale WOŚP w Pacanowie.

Wszyscy ofiarodawcy zostaną publicznie wymienieni ze sceny, wraz z przekazanym darem, a po imprezie otrzymają dyplom uznania. Będą obecni na zdjęciach publikowanych w portalach społecznościowych i na naszej stronie internetowej. Dlatego zachęcamy do darów hojnych, które pozwolą nam przekroczyć kolejną magiczną kwotę zebraną dzięki Państwa wsparciu, empatii i dobroci.

PROGRAM FINAŁU BAJKOWEJ ORKIESTRY W CENTRUM BAJKI W PACANOWIE
14 stycznia
14.00 Rozpoczęcie i występ Przedszkolaków z Pacanowa
14.20 Parada Harleyowców (Pacanów Rynek i Dziedziniec Centrum Bajki) fotografie i przejażdżki dla dzieci
Licytacja
15.00 Niepubliczny Punkt Przedszkolny w Ratajach Słupskich
Licytacja
15.40 Prezentacja multimedialna 8 lat Bajkowej Orkiestry
Licytacja
16.20 Formacja taneczna „Rising star”
Licytacja
17.00 Gwiazdeczki z Rataj
Licytacja
17.40 Sabina Nutowicz Piechowicz
Licytacja
18.20 Emil Gruca&Trianglephonia
Licytacja
19.00 Światełko do Nieba
Warsztaty, Loteria, Stoiska kulinarne 14.00-19.00
Natalia Droździk Pracownia Kaligraficzna OKTOPI Litery od serca
Wośpiaki – pomponowe ludki
Serduchowe torby

Pozdrawiam bajkowo,
Karolina Kępczyk
Szef Sztabu WOŚP w Pacanowie

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.167.15.6

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...