ARiMR zachęca, aby rolnicy sprawdzili aktualność numerów swoich rachunków bankowych

Dodał: administrator Data: 2022-10-05 07:06:03 (czytane: 525)

Prosimy rolników, aby upewnili się, że ARiMR posiada ich aktualny numer rachunku bankowego. Jeżeli nie, zapraszamy do naszych biur powiatowych, gdzie należy zgłosić taką zmianę.

Wszelkie środki przekazywane są rolnikom wyłącznie na konta bankowe oraz rachunki prowadzone w spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych, które zostały przez nich wskazane we wniosku o wpis do ewidencji producentów składanym do ARiMR.

Dlatego też bardzo ważne jest, aby numery rachunków były aktualne. Co roku zdarzają się sytuacje, w których pieniądze przekazywane rolnikom na ich konta bankowe wracają do ARiMR, ponieważ rachunek został zamknięty, a Agencja nie otrzymała o tym informacji. W takich przypadkach rolnik czeka na pieniądze, których nie ma szansy otrzymać.

62_Rachunek.jpg

Komunikat kapituły "Laur Pacanowski"

Uprzejmie informuję mieszkańców miasta i gminy Pacanów, że kapituła przyjmuje zgłoszenia do honorowego wyróżnienia statuetką i tytułem...