Koło ARiMR w sercu wsi - edycja 2021 dla województwa świętokrzyskiego

Dodał: administrator Data: 2021-09-24 14:03:47 (czytane: 644)

Termin nadsyłania Zgłoszeń rozpoczyna się dnia 20 września 2021 r., a kończy w dniu 15 listopada 2021 r.

O zachowaniu terminu decyduje data nadania Zgłoszenia (tj. Formularza wraz z załącznikami oraz z linkiem do zamieszczonego nagrania) na skrzynkę poczty elektronicznej Organizatora: swietokrzyski@arimr.gov.pl. W temacie maila należy podać hasło: „Konkurs KGW 2021”.

W przypadku nadesłania zgłoszenia pocztą lub osobistego dostarczenia Zgłoszenia do siedziby Świętokrzyskiego Oddziału Regionalnego ul. Warszawska 430, 25-414 Kielce, za datę Zgłoszenia uznaje się datę wpływu do Świętokrzyskiego Oddziału Regionalnego ARiMR.

Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 19.11.2021 r.

Laureaci zostaną powiadomieni o wynikach Konkursu oraz o formie przekazania nagród telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Wyniki i nagrodzone nagrania Laureatów zostaną zamieszczone na profilu facebook,owym Organizatora oraz na stronie www.gov.pl/web/arimr/konkurs Świętokrzyskiego Oddziału Regionalnego ARiMR.

63_Kolo.jpg

REGULAMIN​_KONKURSU​_OR​_Świętokrzyski​_2021
ZAŁĄCZNIK​_NR​_1​_FORMULARZ​_ZGŁOSZENIOWY
ZAŁĄCZNIK​_NR​_11​_DO​_FORMULARZA​_ZGŁOSZENIOWEGO