Program finansowania służb ratowniczych. Część 2 (2021)

Dodał: administrator Data: 2021-04-20 07:10:01 (czytane: 904)

Ogłoszenie o naborze w ramach Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych. Część 2) Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i  Gospodarki  Wodnej  w  Kielcach informuje, iż w związku z pozyskaniem środków z NFOŚiGW w Warszawie w ramach Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych. Część 2) Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych" ogłasza nabór wniosków  dla  Ochotniczych   Straży   Pożarnych   z  terenu   województwa   świętokrzyskiego na zakup sprzętu zgodnie z Wykazem rzeczowym sprzętu i wyposażenia dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych" - załącznik nr 2 do niniejszego ogłoszenia.

Pula środków w formie dotacji przeznaczonych do wydatkowania na dofinansowanie zadań wynosi 1 700 000,00 zł:

•    700 000,00 zł WFOSiG  w Kielcach,
•    1 000 000,00 zł NFOSiGW w Warszawie.

Termin składania wniosków od 19.04.2021 do 14.05.2021 r. lub do wyczerpania środków.

Beneficjenci: Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych (Stowarzyszenia)

1. Szczegółowe warunki dofinansowania
  2. Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych
  3. Oświadczenie