Komunikat kapituły "Laur Pacanowski"

Dodał: administrator Data: 2020-10-17 16:09:27 (czytane: 1251)

Uprzejmie informuję mieszkańców miasta i gminy Pacanów, że kapituła przyjmuje zgłoszenia do honorowego wyróżnienia statuetką i tytułem „Laur Pacanowski” za 2020 r.

Zgłoszenia w 3 kategoriach:
1. Aktywność w działalności pozarządowej lub charytatywnej
2. Talent roku
3. Sukces zawodowy

Zgłoszenia należy złożyć na druku w załączniku poniżej w biurze podawczym Urzędu Miasta i Gminy Pacanów w terminie do 5 listopada 2020 roku do godziny 14:00

Ze względu na zagrożenie epidemiczne spowodowane COVID-19 i odwołanie gminnych uroczystości Święta Niepodległości (11.11.2020 roku) wręczenie tytułów nastąpi w terminie późniejszym.

Zgłoszenia instytucji, firm i organizacji pozarządowych wymagają podpisu i pieczęci kierownictwa ww. podmiotów, a dotyczące osób prywatnych minimum 15 podpisów mieszkańców miasta i gminy Pacanów.

Przewodniczący Kapituły "Laur Pacanowski"

Wiesław Skop

Formularz zgłoszeniowy wraz z zarządzeniem do pobrania

Formularz zgłoszeniowy w wersji edytowalnej do pobrania