Warsztaty cardmaking - kartka dla Jarka

Dodał: administrator Data: 2020-09-30 07:08:22 (czytane: 1341)

Koło Gospodyń Wiejskich w Grabowicy serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach tworzenia i zdobienia kartek okolicznościowych.

Warsztaty odbędą się 3 października 2020r. w godz. 15:00-18:00 w siedzibie KGW w Grabowicy – Remiza OSP Grabowica,  z zachowaniem wszelkich środków ostrożności związanych z COVID.

Cardmaking wywodzi się od scrapbookingu. Nazwa scrapbooking powstała z połączenia słów „scrap” (resztka, kawałek, drobiazg, skrawek) i „book” (książka). Scrapbooking to zatem nic innego jak tworzenie i dekorowanie albumów z pamiątkami rodzinnymi. Metoda ta ma ponad dwustuletnią tradycję.

Organizowane przez KGW w Grabowicy warsztaty przygotowują do samodzielnego tworzenia niepowtarzalnych prac z wykorzystaniem różnych metod i elementów, do których można zaliczyć: drobne suszone kwiaty lub kwiaty samodzielnie robione z papieru, plastikowe guziki, koraliki, stare bilety, wycinki z gazet, doklejone notatki, a także wiele, wiele innych. Wszystko to pod okiem naszej lokalnej pasjonatki rękodziełem Joanny Wadowiec.

Warsztaty skierowane są do wszystkich mieszkańców Gminy Pacanów i okolic, niezależnie od wieku. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a wszystkie potrzebne materiały zapewnia organizator.

Limit osób uczestniczących w warsztatach wynosi 25 osób - zgłoszenia przyjmowane będą telefonicznie pod numerem 723-558-234 bądź poprzez wiadomość messenger na funpage KGW w Grabowicy https://www.facebook.com/KGWwGrabowicy - decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Prace wykonane na warsztatach zostaną sprzedane oraz zlicytowane, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc dla mieszkańca naszej Gminy - Jarka Berezy https://www.siepomaga.pl/jarek-bereza

Projekt współfinansowany przez Urząd Miasta i Gminy Pacanów.

65_Jarek.jpg

Covid nie straszny! Inwestycje i remonty w toku!

Pomimo znaczących strat w dochodach budżetowych lokalnego samorządu spowodowanych skutkami pandemii ,,Covid – 19” gmina...