Wysoka frekwencja wyborcza - to szansa na nowy wóz bojowy OSP

Dodał: administrator Data: 2020-07-07 11:26:35 (czytane: 1781)

APEL BURMISTRZA

Szanowni Druhowie jednostek OSP, Czcigodni Księża Proboszczowie parafii,  Prezesi i Członkowie Stowarzyszeń, Szanowni Państwo Radni i Sołtysi, Drodzy Mieszkańcy miasta i gminy Pacanów!

Bardzo proszę o liczny udział w drugiej turze wyborów prezydenckich. Spróbujmy ponad odmiennymi poglądami i preferencjami wyborczymi wspólnie pobić wynik frekwencji pierwszej tury wyborów.

Jeśli tak się stanie, to będzie to niewątpliwy powód do obywatelskiej satysfakcji, ale również i duża szansa na jeden z 49 przyrzeczonych przez Rząd RP nowych bojowych samochodów dla Ochotniczych Straży Pożarnych.

W czasach trudnych dla samorządów i podatników pozyskanie nowego sprzętu bojowego o wartości około 800 tys. zł byłoby wprost bezcenne!

Apeluję o dowóz osób pozbawionych środków transportu i przypominanie tym którzy w pierwszej turze wyborów nie brali udziału, lub w ogóle w nich nie uczestniczą od lat.  Czyńmy to w atmosferze wolnej od agitacji wyborczej.

Wierzę w Was, w Wasze szczere intencje i liczę, że razem damy radę!

Burmistrz Miasta i Gminy
Wiesław Skop